Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Vites gostergesi olmayan makyajli leon kalmasin :)

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında swotr tarafından paylaşıldı.

1. swotr

swotr Misafir

Arkadaslar bugun aracima yazilim guncellemesi yapildi.. Makyajli kasa 2010 model (2009 agustos da almistim) vites gostergesi yoktu, yeni araclarda olan bu ozellik, bu guncellemeyle geldi.. Bilmeyenler icin; hangi viteste oldugunuzu hangi vitese gecirmeniz gerektigini yol bilgisayarinda gosteren bir ozellik.. Dogus Maslakta yaptirdim (Serkan bey ve Salih bey'e ilgilerinden oturu tesekkurler :)) Yaptirmayan kalmasin ;)

2. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    İki sorum olacak..İlki bende 1.6 var buna oluyor mu?İkincisi ise fiyat ne kadar?

3. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    yakın zamanda güncellemeyle o özellik aktif olur mu sorularına net bi cevap olmuş oldu.. :)
    teşekkürler..

4. swotr

swotr Misafir

Suleyman olur., 1.4 lere ozel bir sey degil yani.. Aracin makyajli kasa ise ve yok ise buyuk olasilikla olacaktir.. Yalniz kontrol ediyorlar aracta yazilim guncellemesi olup olmadigini sasi ya da motor kodundan..

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    böyle şeyler için hiçbir servis para istemez

6. serenity

serenity
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

1.273
    440
    83
    Ama biz doğuştan bahsediyruz....:mad::mad::mad:

7. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    yiğit bu konuydu herhalde yazmıştım yazılımla yüklenmiyormu diye..siteden sevdiğim bi arkadaşım bana olmaz demişti..:cool:

8. Cihan

Cihan SCW Üyesi

1.415
    1
    38
    iimiş, benim bakımada az kaldı, bakımda güncelleme yaparlarmı?

9. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    bakıma girince yaptırırım her ne kadar gereksiz bir özellik olsa da.

10. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.361
    113
    Bilgi için çok ama çok teşekkür ederim.. Ben servise gitmiştim bunun için özel kod olması lazım araştırın doğuş otodan alın aktif edelim dedim araştırmışlar olmuyormuş...(!) en azından olduğunu gösteren bir kanıt oldu yazınız.. :) İlk işim yazılımı güncelletmek olacaktır..

Sayfayı Paylaş