Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Vites geçişlerindeki problem ne olabilir ?

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında bushido tarafından paylaşıldı.

1. bushido

bushido SCW Üyesi

46
    6
    8
    Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar.Aracım 80000 km ye geldi ve yaklaşık 2 haftadır viteslerin gecişlerinde bir problem var.Özellikle 1. vitese geçerken sanki birşeye takılıyormuş gibi zorlanıyor , 3. vitesten sonra ise herhangi bir problem yok.Sizce sorun ne ile ilgili olabilir ve ciddiyetinin boyutu nedir ?Servise götürmeden önce sizlere danışmak istedim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    sekromencde sorun olabılır.Onun dısında sanzıman yagı degısımı ne zaman oldu ?

3. bushido

bushido SCW Üyesi

46
    6
    8
    valla abi tam bilmiorum ama en son bakımımda aracımı tamamen kontrol ettiklerini ve herhangi bir problem olmadıgını söylemediler.Sanzıman yagı değişmesi gerekse onu da hallederlerdi heralde diye düşünüyorum.

4. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    ne yazıkkı yanlıs dusunyosun.servıs sanzıman yagı degıstırmekle kullanıcı ıstemedıgı surece ugrasmaz.klasık bakımları yapıp yollarlar.

5. bushido

bushido SCW Üyesi

46
    6
    8
    anladım abi o zaman yarın bi servisi ziyaret edip kontrol ettireyim ilgin ve yardımın için çok teşekkür ederim

6. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    aracın 80 bine gelmiş baskı balatanda artık son demlerini yaşıyordu hele bir de zorlandıysa genelde bitme döneminde birinci vitese girerken zorlar

7. bushido

bushido SCW Üyesi

46
    6
    8
    Varol abi ilgilenicem durumla hemen

Bunu beğendi. - 48 - bunu beğendi.
  8. ugurcoskun28

ugurcoskun28 SCW Üyesi

493
    92
    28
    şanzıman yağına motorsilk katkı koydur.umarım düzelir.

9. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    bu şanzıman yağını ne zaman değiştirmeli ?

10. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    bu arada konu açılmışken anlayan arkadaşlara bi sorum olacak.. benim kayınçoda 2005 polo var.. şu anda araba 2.vitese hiç geçmiyormuş.. 1den direk 3 e atarak sürüyormuş..ustası çok yoğun olduğu için 1-2 sonra bakabiliriz demiş. kayınço biraz panik yapmış.. sizce çok büyük bir sorun varmıdır.. pahalıya mı malolur.. arza bi anda oldu.. aracı sürmüştüm geçen, çok yumuşak ve güzel geçiyordu viteslere..

Sayfayı Paylaş