Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vinn hakkinda yardim istiyorum

anfor

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar aranizda vinn kullanan varmi? Tatile çikacağim fakat geceleri kamera sistemi izliyorum bulun içinde vinn almayi düşünüyorum fakat bir türlü karar veremedim türkcell mi vodofone mi yoksa ttnet vinn mi alayim hangisi daha iyidir fikri olan varsa benimle paylaşirsa sevinirim saygilar.

Kesinlikle turkcell al derim digerleriyle sorun yasarsin. Remote
İle video izleyeceksin zaten baglantin iyi olmasi lazim.

bende de gecen sene avea vardı vınn evdekıler yazlıkta kullansın dıye almıstık yok böyle bır ıgrenclık adamı verem eder resmen .. bu sene ne alayım dıyordum turkcell ıyıymıs bak demekkı onu alcaz

kesinlikle türkcell al derim yazlıkta vodafone la karnıma ağrılar girmişti bi mail atıcam diye çoğu yerde 3g çekmiyor egde çekiyor onunlada telfonda bile girilmiyo nete. tavsiyem türkcell dir.

dün tam mesajına yazdım scw hattan koptu.. evde vinn olarak ayvea denedim resmen çile bekleki sayfa açılsın.. bırak video izlemeyi ama yerine göre değişiyor sanırım, taahütlü alma baştan turkcel ile başla derim.

Tatile gideceğin yerdeki kapsama alanı fazla olan operatoru seç derim.

Ben turkcell kullanıyorum ve İstanbulda bıle 3G desteklemdiği noktalar oluyor.3G desteklemediğinde baglanmak ızdırap olabiliyor....

3g falan yalan... bn şileden vodafone ile hiçbirşey izleyemiyordum bi sene önce. turkcell iyi diye duydum ama onunda fiyatı uçuk tabi.vodafone tavsiye etmem avea zaten bitik.. tek çare turkcell illa alıcam diyorsan

Geri
Üst Alt