Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

videolu chip uygulama

Tonlarca yapan var Abi bunu ki çok çok daha ucuza alman mümkün.
Orada söz konusu olduğu kadar yüksek güç artışları mümkün değil. Yazılımla daha fazlasını alman mümkün. Ki zaten o fiyatlara yazılım yapıyolar.

gerek yok düzgün güvenilir işini bilen biryerde yazılım yaptırmak daha mantıklı

yanıltmaca baska bsey degıl,ayrıca akıl var yakın var yakıta mudahalede bulunuyo onu anladık da basıncı nerden acıyo acaba :)Arabayı daha sıddetlı patlatma yapabılcek sekılde calıstırma umıdıyle daha fazla mazot bastıryo ama aynı basıncla :) bos ısler ,aynı fıyatlara artık yazılım yapılır oldu rekabetten dolayı kı yazılımla boyle sacma ısler kıyaslanmaz bıle

ben aldim bundan; fakat benimkini bu bayan takmadi. bu bayan sadece sagirlara montaj yapiyormus. sonra iade ettim bende..

saka saka.. :D :eek: :eek: :p

gereksiz olduğunu konuyu açmadan bilemem..Veyron yazan bi konuda armut görücek halin yok..
basit.. ;)

Bende Veyron yazan konular açtım ama hep Veyron'u geçen araçların olduğu konular mesela.
Yani Veyron'u yeren konular.
Box konusunda ne görmeyi bekliyosun moda şovu mu :)

Bende Veyron yazan konular açtım ama hep Veyron'u geçen araçların olduğu konular mesela.
Yani Veyron'u yeren konular.
Box konusunda ne görmeyi bekliyosun moda şovu mu :)

başlıkta box mı yazıyo..
kelime oyunları yapmaya çalışma çık hava al biraz..

Geri
Üst Alt