Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Videodaki parçaları bilen varmı arkadaşlar.

__NrS__

Kayıtlı Üye

arkadaşlar mp3 yapıyorum şu iki parçayıda beğendim ama bi türlü isimlerini bulamadım.bilen varsa paylaşabilirmi.teşekkürler.iyi forumlar.(videoda sıkıntı varsa aşağıdaki linkte aynı kapıya çıkar)

yabancı mp3 - YouTube

Kardesim allah razi olsun.bugun ankarada bulusmamiz var.burdaysan gel ickin benden.degilsen bi bulusma nasip olursa soz bendensin :) diger sarki 1:24 dakikadan sonra basliyo.cok cizirtili bas yuzunden pek anlasilmiyo.umarim bulurum.tekrar tesekkurler.gorusuruz.

bende parçalar deyince ibizanın üstündekilerden bahsediosun sanıorum abi yapuhaha

puhahapuhahapuhahakardeşim bombasın valla.sende haklısın araba resmi niye koymuşum bilmiyom.sitede yabancılık olmasın diye.o parçalarıda bulursan fena olmaz amapuhaha

Nurullah kardeş bak bende bi şarkı ekledim beğenirsen bana da ısmarla ya :eek: :eek:

Geri
Üst Alt