Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Video : Golf 1.4 160 vs BMW F30 3.20d

bmw yi kim kullanıyorsa ya kıyamamış yada ben birşey anlamadım kalkışta manuel tamamda bu kadar fark olması enteresan bmw yi satın golf'e binin bence artık :):)

Ömer'dendir o kesin kesin :) , aynı arabalarla 1 boy fark atıyodum o'nda leon varken :D, patinaj kontrol falan açıktır bişeler açıktır ahahaha :D

Mekanikten elektroniğe geçemedi o henüz :p

Ömer'dendir o kesin kesin :) , aynı arabalarla 1 boy fark atıyodum o'nda leon varken :D, patinaj kontrol falan açıktır bişeler açıktır ahahaha :D

Mekanikten elektroniğe geçemedi o henüz :p

adam benı tanıyorr :D valaha kapatmadım dtc yı falan sport moda aldım devam :D murat sener rovansa davet edıyorum senı :D

murat'ında hakkını yememek lazım golf'e hakimiyeti ortada:) VW izlese videoyu MRT şanzım bile çıkarabilir yada ölçmek ister vites geçiş sürelerini:D

Rövanşa gelirim ama senin ve benim sınavlar geçsin o arada ben, koni -5hr'ları takiyim sonra. Vites değiştirirken aracın salınımından ve uzun vites aralarından lanet ettim. Vites aralarını short shifter ile hallettim. Salınımı da yay ve amortisörle hallettim mi. Tekrar gelirim sorun yok. Hatta bu sefer belki 18 jantla bile gelebilirim. :D

Ömer dtcyi kapamayı unutmuştu. Nasıl yürüyosa adam :D Bide böyle şeylere pek gelmiyor. :)

Sonuç aslında şu ilk denemede ben yarım boy önde götürürken ömerle telefonda konuşmam nedeniyle 3.viteste kesiciye girdim vites atmayı unuttum o geçti. Sonra bi daha denedik ömer kendi vites değiştirdi 1-2 boy açtım. 3.de de kafa kafaya. Benim kaput hafif öndeydi ama virajı içten döndüğüm için kafa kafaya diyorum :)

60-110'a kadar 3.20d deli gibi uzuyor. Çok iyi gidiyor o arada. 120-190 arası ise Golf daha iyi gidiyor. 120-130'dan sonra hep yanaşmaya başlıyodum geriden gelip.

100-200 aynı kimse birbirine üstünlük sağlayamadı.
60-200 ise 1 boy ömer açıyor. Oda şöyle ki 60'ta gaza basıyoruz 2-2buçuk boy öne çıkıyor. 120-130'dan sonra ben yavaş yavaş yaklaşmaya başlıyorum 200'de yaklaşık yarım boy yada 1 boy oluyor.

adam benı tanıyorr :D valaha kapatmadım dtc yı falan sport moda aldım devam :D murat sener rovansa davet edıyorum senı :D

Zahmet etmişsin sport mod'a almana da gerek yoktu, ben 3 kişi bulurdum yanına :D Fren + gaz kalkmadın tabi eee sonuç ortada doğal olarak :D Pilotaj sıkıntısını çözersek bu iş olur ömer (çekirge) :)

Murat'ın araba da yabana atılacak kadar değil iyi hızlanıyo tabi.

Golf beni utandırmadı walla Tebrikler Muradım :eek:key:
Bi önceki konuda "şöyle saçmalık" "böyle aptallık" diyenler videoları iyi incelesin artık;)

Geri
Üst Alt