Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Video : Golf 1.4 160 vs BMW F30 3.20d

güzel denemeler yakıt litre fiyatlarınıda sonuna eklemişiniz hani :) murat kardeş aracın herşeyini ince noktasına kadar öğrenmiş yağ derecesi fln nerden bakılıyor merak ettim açıkçası ! kendimi golf hastası olarak biliyodum ama şimdi daha fazlası olduğunuda gördüm. 1 ay öncesine kadar zaten az kaldı golf ten döndüm, leon'a tamamen duygusal tabi.!!

herseye ragmen aracımı hala sevıyorum :D bugun yuksek hızda vıraj donerken frene asılıyım dedım leon gıbı kıcı bası ayrı oynıcakmı dedım sonucunda durdum arabanın dıreksıyonunu optum :D :D

güzel denemeler yakıt litre fiyatlarınıda sonuna eklemişiniz hani :) murat kardeş aracın herşeyini ince noktasına kadar öğrenmiş yağ derecesi fln nerden bakılıyor merak ettim açıkçası ! kendimi golf hastası olarak biliyodum ama şimdi daha fazlası olduğunuda gördüm. 1 ay öncesine kadar zaten az kaldı golf ten döndüm, leon'a tamamen duygusal tabi.!!

benzın fıyatı 9 kurus dusmus o fıyatlar eskıde kaldı :D

anladık ki ömer bu işten anlamıyorrr :p

Tahmin ettiğim gibi olmuş çoğunun düşündüğü gibi boy boy geçebilecek bir farkı yok 3.20d nin 160lık tsi ı.
Bende çok gaza geldim bu aralar zaten satsamda 160lık scirocco veya golf highline alsam diye ama bundan sonra manuel almam o kesin:)

bende daha önce kendi aracım (leon fr tdi 170hp) ile scirocco 160 likla kalkmıştım.benzer sonuçlar ortaya çıkmıştı.Fakat çok hafifte olsa ben önde gidiyordum.

scirocco ve golf arasında ufakta olsa bir fark oluyor diye biliyorum :) golf hafiflikten ve stokken 16jant olmasından dolayı önde götürüyor. Özellikle yüksek süratte diye biliyorum. Ama rocco ile de deneyebiliriz ismail rodaj geçirsin teklif ederse katılırım :)

Ömer sen altındaki aracı leonla kıyaslıyosun ya, ben sana bsg demek istiyorum kardeşim :D

Yağ sıcaklığı MFA ekranından görünüyor hatta dijital hız göstergesinin önünde bulunuyor max hız denerken hemen ona bakıp hıza geçebiliyorum :)

Ahmet, benim leon'u satarken tek pişman olduğum nokta benim leon aşırı yüklüydü ve trafikte giderken fotoğraflarını çekenler oluyodu dikkat çekiyodu, şimdi öyle birşey yok stock stock geziyorum. Tek bu yönden üzüntüm var ama geri kalan yakıt tüketimi aynı hatta bununla 1 depo 700km rahat gidiyorum :) Leon'u bunun kadar sıkıştırdığımda 500-600 ü zor görüyodum :) Uzun yolda 140 sabitle 1.2 tsidan daha az yakar almayı düşünüyorsan 1dk bile durma, ama dsg almayı planlıyorsan haberin olsun yüklemelerde dsg sıkıntı yaratabilir. Düz vites dsgye göre daha sorunsuzdur. Ben yüklemeyi düşündüğüm için manuel dedim. Aldıktan sonra öğrendimki ve bir 160lık golfle denemeden sonra uzunda manuel geçiyor. :)

• Beğen
Reaksiyonlar: _AS_
murat kardeş artık aldık leonu daha sonra inş vwgolf bakalım artık.. o senin dediğin yağ sıcaklık seviye olayı heralde "dot matrix" ekranda var bize kibrit kutusu kadar ekran vermişler orda öle bişey bulamadım bilseydim bluetooth kitle dot matrix ekranlıyı beklerdim..

iki aracada kocaman maşallah :eek:key: golf "e extradan bi maşallah daha :eek:

murat kardeş artık aldık leonu daha sonra inş vwgolf bakalım artık.. o senin dediğin yağ sıcaklık seviye olayı heralde "dot matrix" ekranda var bize kibrit kutusu kadar ekran vermişler orda öle bişey bulamadım bilseydim bluetooth kitle dot matrix ekranlıyı beklerdim..

Aynen öyle leonda dot matrix ekran diye geçiyor.

Geri
Üst Alt