Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Video : Golf 1.4 160 vs BMW F30 3.20d

Sanırım gördüm ben beylikdüzü e5 te 18.00 dan sonraydı :)

ne zaman gördün acaba geçenlerde arkadaşı almaya gitmiştim orayada dershaneden ordaki full'de 3,68 mazot oradan çıkmıştım sonra o zaman mı acaba:) plakanı hafızama kaydettim görüsem taciz sellektörü yaparım sana :)

ne zaman gördün acaba geçenlerde arkadaşı almaya gitmiştim orayada dershaneden ordaki full'de 3,68 mazot oradan çıkmıştım sonra o zaman mı acaba:) plakanı hafızama kaydettim görüsem taciz sellektörü yaparım sana :)

Son 2 hafta içerisindeydi, aynen görüşürsek bi taciz kornası yaparım bende :) Yabancı sanmıştım ama ikamet istanbul anlaşılan

zaten o 38 plaka yüzünden taciz kornası değil sürekli trafikte tecavüze uğruyorum sürekli yer yol bilmez gibi sağa sola itiliyorum sonra sinirlenip trafikte makas falan atmak zorunda bırakıyorlar insanı çok yakıyo:) mutlu olurum yani burdaki arkadaşlar genç zaten kafa tayfa toplasak avcılar beylikdüzü bahçeşehir falan bir ortak nokta ayarlayıp nargile tavla tanışma günü düşünüyorum ama siz daha eskisiniz mesaj sayınızdan:) bu yakanın tek kayseri plakalı TOLEDOSU benimm:D

Valla memnun olurum herkes için keyifli olur kanımca, ben daha önce anadolu yakasındaydım, bu tarafta pek bir etkinliğim olmadı , 6 ay oldu bu tarafa geçeli ama organizasyon skorum 0 :)

hepimiz seat'çıyız seviyoruzda sen arabana ne yaptın sen hopp okey bende yer renkli senin kaliper ne renk hopp ben bittim her şekil muhabbet olur diye düşünüyorum konudan koptuk biraz ama toplayalımda VW 1,4 tsi yi hiç böyle bilmiyordum:)

:D dou sen niye söylemiyosun bu tarafa geçtiğini ya. b.düzünde misin sende :) görüşmek istediğiniz her zaman eğer uygunsam gelirim yani sorun olmaz. Nargile tavla uyar bana. .532 280 40 68 numaram. İstediğiniz zaman ulaşabilirsiniz yaparız bişeyler :)

benim araba hafta içi topkapıda uykuda oluyo genelde babamla ortak kulladığımız için iş falan filan haftasonları oralardayım bende her yere gelirim Nargile(kola-limon) tabi iyi yapan biryerde olursa zevkinize güvenirim. Avcılardan her türlü katılırım haftaiçide oralardan araba çalarsam gene gelirim. 0555 86 1 8 907 :)ayrı yazdım 1907 ye benzer ondan:eek:

:D dou sen niye söylemiyosun bu tarafa geçtiğini ya. b.düzünde misin sende :) görüşmek istediğiniz her zaman eğer uygunsam gelirim yani sorun olmaz. Nargile tavla uyar bana. .532 280 40 68 numaram. İstediğiniz zaman ulaşabilirsiniz yaparız bişeyler :)

Aynen bi 6 ay kadar oluyo pek fırsatını bulamıyodum foruma girmeye vs. havalar da düzeliyo yaparız bişeler :) Numaraları kaydettim gündüz işyerindeyim . 18'den sonra müsait olunca haberleşelim bi gün otururuz söhbet mühebbet :)

benim araba hafta içi topkapıda uykuda oluyo genelde babamla ortak kulladığımız için iş falan filan haftasonları oralardayım bende her yere gelirim Nargile(kola-limon) tabi iyi yapan biryerde olursa zevkinize güvenirim. Avcılardan her türlü katılırım haftaiçide oralardan araba çalarsam gene gelirim. 0555 86 1 8 907 :)ayrı yazdım 1907 ye benzer ondan:eek:

Olur bana, cuma,c.tesi haricinde hemen hergün olur gibi :)

Ben konuya hakim olana kadar konu kopmuş:D öncelikle murat kardeşim önceki söylediklerini kanıtlamış oldu.inanmayanlar arada linkleri izler.araçlar konfor ve performans bakımından farklı kategorilerde eşleştirilmeliler.her araç hem lüks hemde çok hızlı olmayabilir.bazı aralıklarda zayıf kalabiliyorlar.birine bmw'yi yedim dedinmi yuh nasıl yedin diyo.ankara batıkentte 106'nın kimleri yediğini bi görseniz inanamazsınız.bu arada 3,20de süpermiş.sanki çok kasmıyo gibi ama muhteşem araç.nese fazla uzatmim bnm fikrimdi bu görüşmek dileğiyle.:)

son konununzlada alakalı bişi sölicem.ya arkadaşlar mardinde öksüz kaldım.bi scwli yok.buluşmada yok.kısacası hayat yok.imreniyorum size.keyifli zaman geçirmenizi dilerim.görüşürüz.

Geri
Üst Alt