Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Veyron SS + Stig.. (HD)" Konusu..

Kesinlikle katılıyorum. Konu açılıp okunduğu takdirde laf atanın kim olduğu açıkça görülebilir.
Bende Veyron'un yaptığı şeylerin mucize olmadığını paylaşmaktan hoşlanıyorum. Mesela Toyota Corolla T-Sport fren esnasında 0.9G üretiyo. Bende bunları paylaşmak istiyorum.

0.7G sadece airbrake'in ürettiği G katsayısı..
videoda söylediği gibi bi Fiesta'nın tam fren performansında ürettiği G bu..frenlerle birlikte 1.3G'den fazla..

McLaren F1, zamanına göre bakıldığı zaman mucizeler yaratan bir araçtı. 15 sene boyunca da zirvede kaldı.
Veyron'un mühendislerinin yaptığı ise tekerleği yeniden, ruhsatlı şekilde imal etmek. Üstelik neden? O kadar parayı verip 2 senede bir yeni rekor kıran bir araç çıksın diye mi? O hızı geçen tonlarca araç var dünyada. Ama adamlar arabayı seri üretim yaparak, "dünyanın en hızlı seri üretim aracı" ünvanını aldı. Burada kırılması güç olan Veyron'un hız rekoru değil. Bu kadar hızlı araçların özel üretim yapılması. Burada kırılması gereken rekor, Veyron'u geçen araçların hiçbirinin seri üretim olmaması. Veyron mühendislerinin de bu açığı sömürmesi.
ne mclaren nede veyron mucıze yapabılır insanların kendilerine verdiklerı ıle yetınırler
Bugattı detaylı bakıldıgında bızım gıbı parası olmayan adamlara sacma gelır nıye dıyecek olursan 4 bin km degısen sadece mıchelın fırmasının urettıgı lastıkların fıyatı 40 bın dolar en yuksek guc ve torkta çalışan otomatik sanzımanı bozuldugunda 120 bın dolar yıllık bakım maliyeti 27 bın dolar ve 100 kmde 40 litre bastıgında 115 litre cıvarında yakıyor boyle bakarsan sacma gelıyor gıdıp ferrarı lambo nıssan gtr alırım der mıllet herkeste oyle dusunecektır.
Bugattı veyron=lux ve prestij baska bırsey degıl yada türkçe PARA VAR HUZUR VAR anlamlarınada geliyor.Millet ne kadar sacma bır arac olduguna degıl prestıj ıcın alıyor sonucta bır ferrarıye veya lamboya veya nıssana bır cok ınsan sahıp olabılır ama bugattıye sahıp olamaz adam amerıkada lambo ıle dunyaları gezıyor haberı turkıyede yapılıyor arada kı farkı bıraz anlamıssındır.
Mclaren super spor atmosferik bır otomobıl bugattı super spor lux bır otomobıl yanı mclarenden lux olarak daha fazlasını dusunebılırsın

McLaren'daki prestij, Veyron'dan çok daha üst seviyede. Eğer konu prestijse.
Sıfırı zaten bulunmayan aracın, 2. el satış fiyatı Veyron'un 2 katı.
McLaren'ın üretildiği zamana, teknolojiye, koşullara ve rekoruna kaç sene boyunca yaklaşılamadığına bakılırsa mucizenin ne olduğu daha rahat anlaşılır.
Veyron o hızlara ulaştığı zaman, zaten o hızlara ulaşabilen içten yanmalı motorlu bir ton araba vardı.
Benim dikkat çektiğim nokta bu.

hahhahaha çok iyi ya başlık-ilk msj konu son msj uyumu çok iyi puhahapuhahapuhaha

hakkaten bi mclaren & bugatti fanatizmi var:)

yemişim veyronu mclereni en iyi araba ford transit turbo 97 model arkadaş 410 bn kmdeki transitle günlerdir dağ bayır ofroad yapıyorum bugn yağını dğeiştik maşallah 35000 kmdir değişmemiş :D:D::D:D hahahahah :D

dostum yeni yağ bozmasın motoru:D:D:D hakkaten rekor sende heralde 35000km de yağ değiişimipuhahapuhaha

massallah allah kaza bela vermesin milyon gorur inşallah:eek:key:

Geri
Üst Alt