Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Veyron Bozan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tamam anlıyorum ama ne zaman baksam bır sorun ufak bıseyde sorun cıkarıyosun kusura bakma bu benım sahsı fıkrım gordugum kadarıyla hangı konuya gırsem bır tartısma ve altından sen cıkıyosun gene soluyorum burda bız bır aıleyız ve aıleler arasında kavga olmaz rencide etme fılan olmaz

veyronu alcan benzın dokup yakacan ya neymıs ya bu veyron zengının veyronu sızın anca cenenızı yoruyo ha.

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

alacan type r ı yukuyecen azına kadar bak bakalım ne gecıyo ne gıdıyo ne gıtmıyo.

tamam anlıyorum ama ne zaman baksam bır sorun ufak bıseyde sorun cıkarıyosun kusura bakma bu benım sahsı fıkrım gordugum kadarıyla hangı konuya gırsem bır tartısma ve altından sen cıkıyosun gene soluyorum burda bız bır aıleyız ve aıleler arasında kavga olmaz rencide etme fılan olmaz
Kulağıma küpe olsun bunlar iyi ki söyledin teşekkür ederim.

veyronu alcan benzın dokup yakacan ya neymıs ya bu veyron zengının veyronu sızın anca cenenızı yoruyo ha.

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

alacan type r ı yukuyecen azına kadar bak bakalım ne gecıyo ne gıdıyo ne gıtmıyo.

boşver hacı yak gitsin hepsini

246820100318050032394.jpg

bak meganını yakmış adam servise kızıp :D

Yine sorucam klasik sorumu ;
Gençlik nereye gidiyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt