Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Veyron Bozan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha öncede yazdım.Önceleri bu arkadaşlarım neden bu kadar tartışıyorlar diye kızıyordum. Fakat Yiğit, Emre, Ayberk veya diğer kardeşlerim inandıkları konu hakkında birbirlerini ikna çabalarını zevkle okuyorum.Bu sayede burdaki arkadaşların gerek arabalar gerekse motorlar hakkında bir çok bilgi sahibi olduklarına inanıyorum.Bu zamana kadarda bir vatandaşımızın Ayberke sınırı aşan yaklaşımı oldu.O konuyuda Cezmi baba anında çözdü zaten.Kardeşlerim terbiye sınırını asla aşmadı ve aşacağınıda sanmıyorum.Özellikle vurgulamak isterimki inanmayabiliriz bazı markaları sevmeyebiliriz ama arkadaşlarımızın inandıklarını ifade etme özgürlüklerini burda engellemeyelim. Bu kadarda sıkmayalım konuları zevkle okuyorum.Sonuç olarak kardeşlerim harcı alem işler veya geyik yapmıyorlar konular hakkında beyin patlatıyorlar, emek harcıyorlar.Olaya birde bu gözle bakın lütfen.:)

taykaç abim bunu gözden kaçırırsak zaten paylaşımcı form olmaktan çıkarız kavgacı bir form oluruz :D

üslüplar olması gerektiği gibi olursa zaten hiç bi sorun olmaz sadece bilgiler paylaşılır, tartışılır Tekin abim..bi forumda bilgi tartışması olmazsa zaten olmaz..

---------- Post added at 13:31 ---------- Previous post was at 13:27 ----------

Benim de anlamadığım daha önceki tartışmalardan dolayı Yiğit,Ayberk'in açtığı hiç bi konuya cevap yazmıyacaktı..Ama burda görüyoruz ki Yiğit msj atmış..Ortamı germeye gerek yok Yiğit,yorum yapma işte..her konu tartışmaya dönüyo artık...

ben mesaj atmicam demedim Sezgin abi..
velakin özgürlüğümün neden kısıtlanmasına izin veriyim..SCW'de farklı konularda farklı isimlerle de bişileri tartışıyoruz ama kavga dövüş olmuyo..hepsi Ayberk'e denk geliyosa burda günah keçisi olmaya niyetim yok..

Daha öncede yazdım.Önceleri bu arkadaşlarım neden bu kadar tartışıyorlar diye kızıyordum. Fakat Yiğit, Emre, Ayberk veya diğer kardeşlerim inandıkları konu hakkında birbirlerini ikna çabalarını zevkle okuyorum.Bu sayede burdaki arkadaşların gerek arabalar gerekse motorlar hakkında bir çok bilgi sahibi olduklarına inanıyorum.Bu zamana kadarda bir vatandaşımızın Ayberke sınırı aşan yaklaşımı oldu.O konuyuda Cezmi baba anında çözdü zaten.Kardeşlerim terbiye sınırını asla aşmadı ve aşacağınıda sanmıyorum.Özellikle vurgulamak isterimki inanmayabiliriz bazı markaları sevmeyebiliriz ama arkadaşlarımızın inandıklarını ifade etme özgürlüklerini burda engellemeyelim. Bu kadarda sıkmayalım konuları zevkle okuyorum.Sonuç olarak kardeşlerim harcı alem işler veya geyik yapmıyorlar konular hakkında beyin patlatıyorlar, emek harcıyorlar.Olaya birde bu gözle bakın lütfen.:)

tekın abı dedıklerın dogru farklı bır bakıs acısı ama konunun art nıyet amaclı acıldıgı barız bellı oluyor

art nıyet ıcın acıldıgını dusununler bence yorum yapmazlarsa bu konuda kılıtlenmez.madem art nıyet ıcın acılmıs dıyorsunuz ozamn yorum yapmassınız ve konuyu acan da kendı kendıne yorum yapar durur bolelıklede kavga dovus cıkmaz.

Benım kesınlıkle anlamadıgım b konu var veyron gecen b araba var soz konusu vıdeo da ama yorumların cogu veyronu babasının oglu yapmıs gıbı savunmalarla dolu.Tartısmak guzeldırde yok fabrıkasyon yok kıl tuy falan flan.Veyron plakasını alıp gezebılcegın b araba oldugu dogru kesınlıkle de ayberkın dedıgı gıbı cok mu normal b araba ?Yada veyronun modlu gt40 a gecılmesı cok mu enteresan b durum ? 1000hp uzerınde supralar,evolar,subarular daha aklıma gelmeyen arabalar var ve bu arabalarlada veyronun ustunden atlanır,ısın ucunda "ama veyron fabrıkasyon su kadar bg " demek mı daha adıl yoksa adamlara helal olsun gt40 ı nasıl yurutmusler demek mı daha mantıklı ? Bu arada bahsedılen arabada cop b araba degıl ısın ucunda benım komıgıme gıden bu :)
Herkesin bseylerı ıddalasma kanıtlama derdınde olmadan ınsallah vıdeo ızleyebılcegı b gun olcaktır bu sıtede.

Benım kesınlıkle anlamadıgım b konu var veyron gecen b araba var soz konusu vıdeo da ama yorumların cogu veyronu babasının oglu yapmıs gıbı savunmalarla dolu.Tartısmak guzeldırde yok fabrıkasyon yok kıl tuy falan flan.Veyron plakasını alıp gezebılcegın b araba oldugu dogru kesınlıkle de ayberkın dedıgı gıbı cok mu normal b araba ?Yada veyronun modlu gt40 a gecılmesı cok mu enteresan b durum ? 1000hp uzerınde supralar,evolar,subarular daha aklıma gelmeyen arabalar var ve bu arabalarlada veyronun ustunden atlanır,ısın ucunda "ama veyron fabrıkasyon su kadar bg " demek mı daha adıl yoksa adamlara helal olsun gt40 ı nasıl yurutmusler demek mı daha mantıklı ? Bu arada bahsedılen arabada cop b araba degıl ısın ucunda benım komıgıme gıden bu :)
Herkesin bseylerı ıddalasma kanıtlama derdınde olmadan ınsallah vıdeo ızleyebılcegı b gun olcaktır bu sıtede.

konunun başlığını bi daha oku sorduğun soruların cevaplarını alırsın Can'ım.. ;)

sezgin abi bu aralar çok yiğit'i hedef gösteriyosun dikkatimi çekti :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt