Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Verilmiş Sadakamız Varmış :(

Pasha60

Kayıtlı Üye
Bu gün sabah 06:30 saatlerinde trafiğin birden durmasıyla bir pickup'ın altına girmekten son anda kurtuldum.Allah beterinden saklasın..Öndeki pickup ben dörtlüleri yakıp aşağıya ininceye kadar ne ara kaçtı nereye kayboldu bulamadım.Şimdi ne yapcam bilemedim :(

Ekli dosyalar

• IMG_0187.JPG
    IMG_0187.JPG
    670.7 KB · Görüntüleme: 118
Hayırlı sabahlar . Abi geçmiş olsun . Allah beterinden saklasın . Arada oluyor böyle şeyler , biz ne kadar iyi olsakta karşımızdaki bazen pek iyi olmuyor ne yazık ki ...

geçmiş olsun göçük timlerine uğramalısın..böyle olaylarda direk karsıaracın plakasına bakmalısın kardesım..rabbim beterınden saklaısn

Çok üzücü. Ama iyi yanından bakarsak ALLAH korumuş , daha da kötü sonuçlar olabilirdi. Verilmiş sadakan varmış hocam. Geçmiş olsun.
Fotoğraflarını sakla, köşende dursun...

Not : Kamera almanı tavsiye ederim...

Geçmiş olsun göçükculer halleder arkadaşların dediği gibi allah herkesi kazadan beladan korusun

Eyvallah dostlar Allah razı olsun hepinizden..İyi dilekleriniz için ayrıca teşekkürler..Kaskoyu bozdurmak istemiyorum açıkcası bu gibi ufak tefek şeyler için ama bakalım kısmet..

Geri
Üst Alt