Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vergi yükü kalkarsa Türkiye en çok BMW satılan ülke olur

YCO

Kayıtlı Üye
6937.jpg

BMWAG'nin İthalatçı Ülkelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Graeme Grive, dünyada distribütörlükle temsil edildikleri 94 ülke arasında Türkiye'nin en önemli ülke olduğunu söyledi.

Bu yıl küresel krize rağmen Türkiye'de satışlarını yüzde 20 artırdıklarını hatırlatan Grive, "Borusan bizim en büyük distribütörümüz. Bu yıl krizde neler yapabileceğini de çok net olarak ortaya koydu. Bu yıl krize rağmen dünyada BMW satışlarının yüzde 30'la en fazla arttığı ülke Brezilya oldu. Türkiye de büyüdüğümüz bir kaç ülkeden birisi. Bu çok önemli bir gösterge" dedi. Borusan Otomotiv'in BMW'yle 25 yılı bulan işbirliğini kutlamak için İstanbul'a gelen Grive Türkiye'de krize bağlı olarak hükümetin vergi desteğini küçük motorlu araçlara vermesine rağmen, BMW'nin satışlarının arttığını hatırlattı. Grive, "Türkiye'de ben lüks otomobillere yönelik vergi dezavantajının gelecekte kalkacağına inanıyorum. Eğer bu ağır vergi yükü azalırsa, Türkiye'de lüks oto satışları adeta patlar. Türkiye, dünyada en çok BMW satılan ülkelerden biri olacaktır. Bunun er ya da gerçekleşeceğine inanıyorum" şeklinde konuştu.

vergi düşü olsa herşeyin satşı fazla olur

Yahu bari şuna Türkiye'de satışlar arttı demeyin İstanbul'da arttı satışlar gidin Tunceli'ye gidin Hakkari'ye neyse ..

istanbulda artınca ülke ekonomisi iyidir mantığı

istanbulda artınca ülke ekonomisi iyidir mantığı

Yılmaz abi cidden çok üzülüyorum bu habercilik anlayışına Türkiye sadece gelişmiş kentlerden ibaret değil bunu herkes biliyor ama iş habere gelince işte görüyoruz ülkemize verilen değeri

Satılırmışta bize ne faydası olurmuş ? Vergi indirimi yaptılar ne oldu ? Elin adamının arabası daha çok sattı, Devletin cebinden kıstılar adamların ekmeğine yağ sürdüler, neymiş piyasa canlansın, almanın arabası satılınca senin piyasan nasıl canlanıcak ?

Satılırmışta bize ne faydası olurmuş ? Vergi indirimi yaptılar ne oldu ? Elin adamının arabası daha çok sattı, Devletin cebinden kıstılar adamların ekmeğine yağ sürdüler, neymiş piyasa canlansın, almanın arabası satılınca senin piyasan nasıl canlanıcak ?

Katılıyorum...

kabin olarak bir türlü ısınamadım şunlara...

Geri
Üst Alt