Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ventura tuning box for Leon 1.2 TSI

Burakcal

Kayıtlı Üye
Internetde araştıma yaparken gördüm.Yabancı forumlarda bu cihazı polo 1.2 tsi da kullanan kişiler cok memnunlar.1.2 tsi dan 133 HP ve 215 NM tork alıyorlarmış.Aşagıda linki görebilirsiniz.Fiyat €485 ama indirim olabilir gibi.ABT chip tuning ise €1490 imiş.Bugün Penta otodan ögrendim ama 1.2 TSI icin daha gelmemiş.

http://translate.google.com.tr/translate?hl=tr&sl=nl&tl=en&u=http://www.venturatuning.nl/

Fiyat bilgisi ve posta detayları icin bu firma ile yazışıyorum.En son aldığım bilgileri aşagıya kopyaladım

Dear Sir thank you for your interesting in our Professional tuning,

This is a little MINi ECU for 1.2 TSi engine, 133 PS and 215 NM on the VAG TSi engine.

TSI chiptuning unit

easy to fit with 8 connectors and also easy to disconnect,when you buy our tuning you get fullcolour montage document,
time to place our tuning , Max 2 minutes.

Our system is with the original connectors of Volkswagen.

We have an e-ban account you can pay by bank, we supply our systems all trough Europe.

You wille be verry satisfied about the result !!!

Prise 485,- incl 19% vat.> in europe ex vat is possible with ICC sullpy.then we need your vat nr.

If you have moren questions please ask.

Best regards,

Evertwillem

Ventura Tuning. Netherlands

hiç gerek yok...800-1000 tl arası zaten revo vs. chip uygulaması yapan firmalar var..bildiğim kadarıyla bu power boxlar hiç sağlıklı değil..ama 1.2 tsi a chip yapmak şuan tam bir intihar olur bence..önce örnekleri görmek lazım

penta oto uçmuş zaten hiç girme btg tuning yada revo

Cok acele etmeyın yazılım ıcın onunuzde b kac ornek olsun,ayrıca bu tarz uygulamaları dogru bulmuyorum.Pigy back tarzı b sıstem bu da arabanın kendı veynı ıle calısıyor ama ayrı b beyın daha var programlanmıs gereksız.Zaten arabanın kendı beynı programlanabılıyor kı yazılım da buranın sartlarına gore yapılmalı

ben bu box olaylarına hiç güvenmiyorum zaten randıman verseydi kimse chip yaptırmazdı:confused:

denemeden bilinmez tabiki. aracınızda performans ve tüketimden memnunsanız maceraya gerek yok, stok binmek akıllıca bir hareket olur.

denemeden bilinmez tabiki. aracınızda performans ve tüketimden memnunsanız maceraya gerek yok, stok binmek akıllıca bir hareket olur.

Araçdan memnunum.sadece biraz değisiklik için bakıyorum.BTG ve Revo da leon 1.2 TSI icin yazılım yok.ABT Almanya ya yazdım onlarda bana Penta oto vasıtasıyla aşagıdaki cevabı verdiler.

Burak Bey;

Daha evvel firmamizdan size verilen bilgiler doğrultusunda , ABTAlmanya Talepler doğrultusunda AR-GE çalışmalarını takvime bağlıyor.

Bu sebeple araçların tüm dünyadaki satış rakalmları ve ABT Tuning Talepleri değerlendirmesi sonucunda AR-GE işlemi tamamlanıyor.

Bır motor tipi be bir araç modeli için ARGE maliyetinin ve TüV belgelerinin alınmasi ortalama 500,000 Euro ile 1,000,000 Euro arasında olduğunu bilmenizi isterim.

Bu sebeple ABT’ın bu ürünü geliştirmesi için bu ürünün ne kadar talep edilmesi gerektiğini anladığınızı düşünüyorum.

Nisan 2011 den önce herhangi bir Ar-GE yapılması mümkün gözükmemektedir

ABT Almanya sayfasında gördüğünüz anda , Penta Oto olarak biz de Türkiye’de uygulama yapabiliiyor olacağız.

SAYGILARIMIZLA...

HAKAN MELEK

Penta otoya bende sormuştum 1490€ + kdv denilmişti.. ABT'ye o kadar para vermenin gereği yok bence Yaza doğru Revochip çıkar diye düşünüyorum. ABT'ye verilcek parayla ya jant alırım yada Revo + Mat beyaz kaplama yaparım yani :)

Geri
Üst Alt