Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Veeee sonunda Turkiye kupasi FenerBahcenin

static-x

Kayıtlı Üye
50. Turkiye kupasini 4-0 gibi farkli bir skorla kazanan fenerbahcemizi en icten dileklerimle tebrik ediyorum iyi moral oldu ;)

Tebrikler Fenerbahçe,Tribün Şov yapan Bursa taraftarınada alkışlar..

eywallah tesekkurler...
Bursa taraftarida iyi sov yapti hakkaten helal olsun

tebrikler buruk bir sevinç oldu bendeki keşke çifte kupa kaldırabilseydik buna da şükür

futbol zaten bu. seni eğlendirebiliyorsa seyredeceksin ve maçlara gideceksin. ben GS lıyım. eğer fener veya başka bir takım kupa aldığında ben üzütntüden uyuyamıyacaksam veya beni mutsuz edecekse niye izleyim. hatta niye takım tutayim. bu aralar şu pervasızca kendine ve özellikle etrafa zarar veren fanatikliğe takmış durumdayım.
umarım birgün statlarda insanlar maçta üzülse de sevinse de bitiş düdüğü çaldıktan sonra sanki bir konser sonrası edasıyla arkadaşlarıyla kolkola evlerine gidebilirler

su saatlerde ankaradan ewe gelmıs bulunmaktayım cok ıyı bır fınal ızledım tebrıkler fenerbahcem.

Geri
Üst Alt