Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Veee huzurlarınızda yeni yüzüyle 2005 İbiza Referance...

bende lip atmayı düşünüyorum da acaba sıkıntı olurmu ki tümsekte falan yan mı giriyosunuz tümseklere?

Kardeşim hiçbir sıkıntı yok.ama eğer aracı pusturursan yan girmen gerekebilir.bnm süspansiyonlar orj ve 17'lik jantlarla araç yüksek duruyo kurtarıyo yani.Ama lip olayını şiddetle tavsiye ediyorum çok tarz duruyor. (Bu arada lip leon cupra lipi olduğundan çok küçük tadilat ve esnetme gerekecektir bilginize):)

Eline sağlık diriltmişsin resmen aracı. Arka stoplarla arka tamponu nereden temin ettin acaba? mahsuru yoksa...

Emeğine sağlık kardeş on numara olmuş.

gerçekten ellerine ve emeğne sağlık kardeş.maddi boyutunuda unutmamak lazım tabi.ama gerçekten değmiş çok etkileyici olmuş

Uzun süredir görüşemiyorduk dostlar. Yoğun bi dönem geçirdim. Herkese merhaba. Aracımı sattım çok üzüldüm ayrılamadım son gün. Araç ankara gölbaşına satıldı. Şu anda 2005 honda civic var. Tabi önemli olan araçlar deil dostluklar :) Redline kardeşim Bu ara ankaradayım görüşelim. Bide arka cam için sticker alcam abi senden :) Herkese keyifli forumlar.

Geri
Üst Alt