Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ve sonunda bitti :)

Aynen Aero ön arka tampon ve farları da halledebilirsem tamamdır dış görünümle işim biter :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
inşallah inşallah zaten hepsini bir yaptırdınmı da olmuyopr kardesım busefer topluca arabadan sıkılıyorsun :D yavas yavas yaopıldımı bıktıkca araca bıseyler eklıyorsun ve daha uzun bınıyorsun :D hepsını sıraya koy hedef koy o sekılde yap derım.. benım taktıgım o sekıldedır ..sırayla yaparım hem butcemı uzmem hemde ortlama 4 ayda bır aracımıda yenılemıs gıbı oluyorum kardesım :D
[doublepost=1454931815,1454931765][/doublepost]
inşallah inşallah zaten hepsini bir yaptırdınmı da olmuyopr kardesım busefer topluca arabadan sıkılıyorsun :D yavas yavas yaopıldımı bıktıkca araca bıseyler eklıyorsun ve daha uzun bınıyorsun :D hepsını sıraya koy hedef koy o sekılde yap derım.. benım taktıgım o sekıldedır ..sırayla yaparım hem butcemı uzmem hemde ortlama 4 ayda bır aracımıda yenılemıs gıbı oluyorum kardesım :D
bu anlattıklarım öncekı araclarım ıcındı daha FR a baslamadık yapmaya bısey :D

[doublepost=1454931815,1454931765][/doublepost]
bu anlattıklarım öncekı araclarım ıcındı daha FR a baslamadık yapmaya bısey :D
:D bende oyle yapıp hem bütçeyi hemde keyfini yavaş yavaş almayı düşünüyorum :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt