Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ve sonunda benim LEON um...

İyi gülerde kazasız belasız kullan kardeşim..Hayırlı olsun..:)

çok teşekür ederim 2011 espli 11.000 de 35,500 e aldım....

Kamil hayırlı uğurlu olsun, çok güzel denk getirmişsin hem istediğin gibi hem de fiyatı da çok güzel. Benim arabamı kaçırmıştın ama gayet güzel bi araba bulmuşsun, şimdi zevkine göre yavaş yavaş yaparsın bişeyler. Kazasız belasız bin kardeşim...
Bu arada bana pm atmışsın ama tatildeydim göremedim mesajını, ama gösterdiklerinden çok daha güzel aracın... :)

Kamil hayırlı uğurlu olsun, çok güzel denk getirmişsin hem istediğin gibi hem de fiyatı da çok güzel. Benim arabamı kaçırmıştın ama gayet güzel bi araba bulmuşsun, şimdi zevkine göre yavaş yavaş yaparsın bişeyler. Kazasız belasız bin kardeşim...
Bu arada bana pm atmışsın ama tatildeydim göremedim mesajını, ama gösterdiklerinden çok daha güzel aracın... :)
vallahi kesinlikle gayet güzel oldu.. geç oldu ama tam istediğim gibi bir araba oldu.. çok teşekür ederim tekrar....

Geri
Üst Alt