Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ve karşınızda Iphone5

O deilde Müdür Beykoza Gelmedin Akşamki Buluşmaya gelde Bi görüşelim Yahu:eek:key:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

O deilde Müdür Beykoza Gelmedin Akşamki Buluşmaya gelde Bi görüşelim Yahu:eek:key:
senin için gelecem lenn çöllü bekle beni :D

senin için gelecem lenn çöllü bekle beni :D

iPhone 5 bugün ABD ve önde gelen Avrupa ülkelerinde siparişe sunulurken Türkiye’de de ilk fiyatlar görülmeye başlandı.

Apple’ın 12 Eylül günü tanıttığı iPhone 5, bugün itibariyle önsiparişe sunuluyor.

iPhone 5′in tanıtılmasının hemen ardından e-ticaret sitelerinde iPhone 5 ilanları yerini almaya başladı. Gittigidiyor ve Sahibinden gibi sitelerde bulunabilen ilanlarda bavul ticareti yöntemiyle ülkemize girecek iPhone 5′lere alıcı aranıyor. Tıpkı önceki yıllarda olduğu gibi iPhone 5 için istenen rakamlar yine oldukça yüksek.İlk teslimatlar ise ABD, Kanada, Fransa ve Almanya gibi ülkelerde 21 Eylül, bir dizi diğer ülkede ise 28 Eylül tarihinde başlayacak. Her yıl olduğu gibi Türkiye yine ilk partide bulunmuyor ve iPhone 5′in Kasım-Aralık ayları içinde Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. Elbette heyecanlı kullanıcıların o kadar beklemeye tahammülü yok.
Birçok satıcı fiyat olarak 3250 TL civarında rakamlar belirlemiş ve pazarlık yapmayacaklarını açıkça belirtiyor. Az sayıda satıcı ise biraz daha insaflı davranıp 2600 TL civarında fiyat etiketleri belirlemiş. Teslim tarihi olarak ise 22 ve 29 Eylül tarihleri veriliyor.
Ülkemizdeki fiyatı Avro üzerinden hesaplandığı için iPhone 5 fiyatları Avro kuruna bağlı. Avronun son dönemde çok değişmediğini düşünürsek fiyatlar 2000 TL’den başlayacak gibi. Dolayısıyla iPhone 5′e erken sahip olmanın maliyeti fazladan 500-600 TL oluyor.

bir gazatede okumustum yenı iphoneler deki sistem diğerlerinden farklı yanı yenı eskısınden daha kucuk bir simkarta uyumlu oldugu söylenıyor suandakı oparatorlerde boyle bır sım kart yok yanı yurt dısından gelecek olan telefonları turkıyede kullanmak mumkun degıl iphone bu sıstemı kaçak gelecek olanlar ıcın duzenlemıs ve aralık sonu gelecek oparatorler yenı sım kart hazırladıktan sonra satısa sunacaklar

bir gazatede okumustum yenı iphoneler deki sistem diğerlerinden farklı yanı yenı eskısınden daha kucuk bir simkarta uyumlu oldugu söylenıyor suandakı oparatorlerde boyle bır sım kart yok yanı yurt dısından gelecek olan telefonları turkıyede kullanmak mumkun degıl iphone bu sıstemı kaçak gelecek olanlar ıcın duzenlemıs ve aralık sonu gelecek oparatorler yenı sım kart hazırladıktan sonra satısa sunacaklar

Burdan sadece Avea hazırlamış öle bir haber okumuştum..

Geri
Üst Alt