Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ve karşınızda Iphone5

bence hayal kırıklığı herkes daha çok değişiklik bekliyordu apple dan bence samsung s3 Ya sizce:D

kesinlikle s3 , trye gelmesi bu makinanın max. 6-7 ay yurt dışında 64 gb 399$ iken tr fiyatı 2500-3000 arası olması fiyat bence

aynen boşa bekledim s3 alsaydım şimdi farklı şeylere yatırım yapıcam bekledik diye belki ilerde daha iyi birşeyler çıkar..

iphone candır.. s3 ten daha başarılı buluyorum. android vs ios olarak baktığınız zaman.. kesinlikle ios daha kullanışlı ve ergonomik. Bende bekliyemeyip one X aldım. 4s satarak. telefon hardware anlamında cok ıyı olsada android basarısız bir yazılım. yurtdışından iphone 5 alıcam direk. isteyene garantili one x ide satabilirim. :D Son bir ekleme.. adamlar tanıtımda özellikle vurguluyorlar.... tek elle rahat kullanabılın dıye eni dar tutulmuş. yoksa iphone bılmıyormu enı buyutmeyı.. ben s3 le aynı size larda olan one x imi iki elle kullanmadan mesaj dahi yazamıyorum.:p

kesinlikle s3 , trye gelmesi bu makinanın max. 6-7 ay yurt dışında 64 gb 399$ iken tr fiyatı 2500-3000 arası olması fiyat bence

O Fiyat Direk Alımlarda Degil AMa Yanlış Bilgilendirme Olmasın.. GSM operatörleriyle 2 Senelik bir Sözleşme Karşılıgında 400 $ Veriliyor ve faturanızla Birlikte Her Ay 50 $ ödemeniz gerekiyor bunuda üstüne ekleyince telefon size en az 1600 $ mal oluyor yani öyle sizin dediiniz gibi 150 - 200 $ a İphone almak mümkün degil..;)

Ayrıca 5 Senedir İphone kullanan Biri olarak Aplle ve IOStan gerisini tanımam bütün markalar ve modeller ancak yaklaşabilir bu teknolojiye oda sadece kırılmayan cam koyarak:eek:key:

iphone candır.. s3 ten daha başarılı buluyorum. android vs ios olarak baktığınız zaman.. kesinlikle ios daha kullanışlı ve ergonomik. Bende bekliyemeyip one X aldım. 4s satarak. telefon hardware anlamında cok ıyı olsada android basarısız bir yazılım. yurtdışından iphone 5 alıcam direk. isteyene garantili one x ide satabilirim. :D Son bir ekleme.. adamlar tanıtımda özellikle vurguluyorlar.... tek elle rahat kullanabılın dıye eni dar tutulmuş. yoksa iphone bılmıyormu enı buyutmeyı.. ben s3 le aynı size larda olan one x imi iki elle kullanmadan mesaj dahi yazamıyorum.:p

O Fiyat Direk Alımlarda Degil AMa Yanlış Bilgilendirme Olmasın.. GSM operatörleriyle Senelik bir Sözleşme Karşılıgında 400 $ Veriliyor ve faturanızla Birlikte Her Ay 50 $ ödemeniz gerekiyor bunuda üstüne ekleyince telefon size en az 1600 $ mal oluyor yani öyle sizin dediiniz gibi 150 - 200 $ a İphone almak mümkün degil..;)

Ayrıca 5 Senedir İphone kullanan Biri olarak Aplle ve IOStan gerisini tanımam bütün markalar ve modeller ancak yaklaşabilir bu teknolojiye oda sadece kırılmayan cam koyarak:eek:key:

HTC one X dediğiniz cihaz hem donanım hem yazılım olarak iphone 4-5 den kat kat daha üstün bir telefon.Cihaz üzerinde büyük olasılık 4.1.1 Jelly Bean yazılımı vardır.Bu yazılım yeni çıkmıştır.Ufak tefek sorunlar vardır ve bunlar şuan çözülmekte.

İphone cihazının tek bir artı özelliği vardır oda kolay olması.Sadece bu özellik için android telefonlarından en aşağı 500-800 tl daha pahalı.

Burda seçim size kalıyor.Daha basit fakat çok daha pahalı bir telefon mu yoksa hem donanım hem yazılım olarak daha üstün hemde daha ucuz bir telefon mu?

İphone 3gs-4g-4gs(halen) kullanan biri olarak ios dan şaşmadım,şaşmam...Android yazılımınıda denedim ama gerçekten ios a göre vasat kalıyor...

Apple en yakın rakibi samsunga açmış olduğu davayı kazanarak sektördeki öncülüğünü pekiştirmiştir...

Fiyat kalite kullanım kolaylığı ergonomi vb karşılaştırmalar yıllardır başka markalar ile yapılmaktadır,ve herhalükarda iphone yeterli cevabı verebilmektedir benim nazarımda..

Artık günümüz teknolojisi ile beraber cep telefonlarınında bir aksesuar olduğu düşünülürse insanların aksesuar tercihlerine saygım sonsuz ancak ben iphone bir tarafa diğer telefonlar bir tarafa diyorum...

hem 4s hem s2 kullanıcısı olarak İOS candır androidin 10 fırın ekmek yemesi lazım bence.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

hem 4s hem s2 kullanıcısı olarak İOS candır androidin 10 fırın ekmek yemesi lazım bence.

Diğer marka ve modelleri kullananlara saygımız var ama teknik olarak kıyaslayarak karar vermek; İbiza 1.2 TDI reference mı yoksa Clio 1.5 dCi extreme mi sorusunda Clio'yu seçmektir :eek:key:

Tabi ki herkesin tercihi kendine, lütfen alınmayın :hosgeldin:

Geri
Üst Alt