Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ve Fisichella Ferrari'de..

007

Kayıtlı Üye
Günlerdir süren spekülasyonların ardından, İtalyan sürücü Fisichella'nın İtalya'dan itibaren Felipe Massa'nın yerine Kimi Raikkonen'in takım arkadaşı olarak açıklandı.Takım yaptığı açıklamada Ferrari ile görüşmelerin Massa'nın bu sezon yarışamayacağının kesinleşmesinin ardından, 24 saat önce başladığını belirtti.
Takım patronu Vijay Mallya "Giancarlo ve manejeri dün bana Ferrari'den teklif ile geldiler.Her İtalyan sürücü için Ferrari koltuğu uzun süreli bir hayaldir ve Giancarlo için de öyleydi. Dahası buanlaşma Fisichella'ya Ferrari'de uzun süreli bir gelecek sağlayacak. Fisichella'nın Force India'ya yaptığı onca katkısından sonra bunun önüne geçmek hoş olmazdı." dedi.
36 yaşındaki Fisichella bugüne kadar 224 grand prix'de start aldı. 3 yarış, 4 'de pol pozisyonu kazandı. Fisichella'nın son olarak Force İndia takımıyla geçen haftasonu Belçika Grand Prix'sinde pol pozisyonunu kazanması ve 2. sırada finiş görmesi büyük dikkat çekti.

valla kendi adıma üzüldüm çünkü tahminim tutmadı ama Fisi adına sevindim sonunda diyorum sadece hayaline kavuştu..
şansına Luca da yavaş kalınca elde şuan yarışan hızlılardan Fisi kalmıştı sadece..

umarım istediği performansı yakalar da hayal kırıklığı yaratmaz hem kendi adına hem Ferrari adına..

Yiğit kusura bakma senin görevi yaptım ama haber eskimeden vermek istedim:) Sonuç Luca'dan farklı olmayacak bence..Arabaya ilk binişi olacak Monza Fisinin..

estağf. Kaan abi gönüllü olarak bu yola başkoydum bana özel bişi değil ki.. :)

Luca'dan bence biraz daha hızlı olabilir ama Fisi yıllar sonra hayaline kavuştuğu için artık varını yoğunu ne varsa pistte vermek isteyecek..bu arada TCS'nin vs. olmamasıyla neler olur bilemem..çok geç frenajlarla bi yerlere saplanma ya da yüksek hızlarda spinler görebiliriz Fisi'den..

kariyeri çok parlak diilk ama f1 in gediklisi bi pilot..

Umarım iyi olur da 3. bitiririz sezonu..

Fisi de Ralf gibi bi pilot günündeyse çok hızlı yoksa vasat..
ama benim için Fisi'nin gözümde bittiği gün sanırım '02 ya da '03'tü Suzuka'da liderdi arkasından hızla Raikkonen arayı kapatıyodu..normalde bi süre daha dayanabilcekken saçma sapan savunmaya çalışıp geçilmişti..ordan belli oldu yıllarca yarışmış olmasına rağmen griddeki bi çok pilottan çok da üstün olmadığı..

Fisi de Ralf gibi bi pilot günündeyse çok hızlı yoksa vasat..
ama benim için Fisi'nin gözümde bittiği gün sanırım '02 ya da '03'tü Suzuka'da liderdi arkasından hızla Raikkonen arayı kapatıyodu..normalde bi süre daha dayanabilcekken saçma sapan savunmaya çalışıp geçilmişti..ordan belli oldu yıllarca yarışmış olmasına rağmen griddeki bi çok pilottan çok da üstün olmadığı..

Ne geçişti ama Raikkonenden..McLareniyla geldi son virajı döndü ve geçti..Japonlar çılgına dönmüştü..Ve Ron Dennis Raikkoneni böyle kutlamıştı:

güzel geçişti ama ben şikanda Fisi saçmaladı Kimi de ilk virajda geçti diye hatırlıyorum..

---------- Post added at 00:55 ---------- Previous post was at 00:53 ----------

'05'miş bu arada bu o video olsa gerek..

http://www.youtube.com/watch?v=TlKOSI8PeW8

Geri
Üst Alt