Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ve çılgın proje açıklandı

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
150mt.ye düşecek kadar bir girinti çıkıntı yok boğazda bildiğim kadarıyla..dev varyak gemisi bile motorsuz dümensiz boğazdan geçti yakın zaman önce..unesconun şu an gündeminde böyle bir konu olduğunu hiç duymadım..ama öyle bişey olabilse çok iyi olur tabiki..

150mt.ye düşecek kadar bir girinti çıkıntı yok boğazda bildiğim kadarıyla..dev varyak gemisi bile motorsuz dümensiz boğazdan geçti yakın zaman önce..unesconun şu an gündeminde böyle bir konu olduğunu hiç duymadım..ama öyle bişey olabilse çok iyi olur tabiki..

büyük ihtimalle olucak une**** boğaza yakında el atar :D

Kalifiye öğretmen yetiştirmek zor birşey değil. Yeterki öğretmenlerin koşulları iyileştirilsin. İş yine bütçeye bakıyor..

Alpim bütçeye bakıyorda herşey para mı ki ögretmenlik gibi bir kutsal meslek veya maaş olarak bakmayalım sosyal imkanlar olarak bakalım yine aynı durum beklenti her zaman yüksek olcak.
Ya içinde ögretme duygusu varsa zaten şuanda gidip TR nin en ucra kıyısına gidip ögretmenlik yapıyor.Ayrıca konu sapmasın Çılgın Proje konumuz :eek:

Öyleyse ne diyoruz , Durmak yokk , Çıldırmaya devammm :D :D puhaha

birde işin şu tarafı var..ülkemizin gayri safi milli hasıla toplamı 700 milyar dolar..bu proje ise 70milyarı bulur diyorlar..yani bu işe ayrılan bütçeye istanbul dışında yaşayan vatandaşlarımızda vergilerle katkıda bulunacak..adam belkide hayatında hiç istanbula bile gelmeyecek ama cebinden para çıkacak bu iş için..bence bunun referanduma bile sunulması gerekebilir..

birde işin şu tarafı var..ülkemizin gayri safi milli hasıla toplamı 700 milyar dolar..bu proje ise 70milyarı bulur diyorlar..yani bu işe ayrılan bütçeye istanbul dışında yaşayan vatandaşlarımızda vergilerle katkıda bulunacak..adam belkide hayatında hiç istanbula bile gelmeyecek ama cebinden para çıkacak bu iş için..bence bunun referanduma bile sunulması gerekebilir..

keşke referandum la halolsa bu iş ne güzel olur.

Geri
Üst Alt