Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ve çılgın proje açıklandı

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
Adam gibi yolumuz yok bi kanalımız eksikti o kanalı yanlışlıkla bize açmasınlar vergi daha rahat aksın diye....:)

Amacı şehire 2. bir merkez yaratarak yaşam alanını genişletmek olarak anlıyorum ben. Bu durumda yeni bir kıtamız olabilir şayet bu olursa adı da avrasya olur işte o zaman kesin :)

Mantığını tam olarak anlatırlarsa insanlarda yorumlayabilir şu haliyle saçma ve gereksiz gözüküyor.

xx

2.5 aylık bebkler açlıktan ölüyo,insanlar sokakta donarak hayatını kaybediyo yada evine ekmek götüremediği için intihar ediyo...
Herif çıkmış çılgın projelerden bahsediyo..yine birilerinin cepleri dolar , zamlarla vergilerle vatandaşa geçirirler..
Helal olsun bu zihniyete bravo

cok mantıklıymıs cıdden helal olsun valla mıllet aclıktan sefaletten kırılyo ulkemde ama yaptıkları ıslere bak sen

Nihat Doğan bile bunu düşünemezdi...!!

(Bu sıralar Nihat takıntım var:D)

Geri
Üst Alt