Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vatan Borcu

hasan59

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar gerek işimden dolayı gerek okul olsun sizinle hiçbir buluşmaya gelemedim şimdi de askere gidiyorum gerçi scw'nin baya üyesi olan bir yere gidiyorum ama geldiğimde bende buluşmalara geleceğim şimdi hepiniz kendinize iyi bakın askerden sonra görüşmek üzere...

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-10-22-12-24-43.png
    Screenshot_2016-10-22-12-24-43.png
    73.8 KB · Görüntüleme: 51
Moderatör tarafında düzenlendi:
bu vatandaş,vatan borcunu hergun vergilerle devleti ayakta tutarak ödüyor zaten askere gerek yok :) güzel yere çıkmış bursa ... scw olarak seni askere uğurlayalım hayırlı tezkereler

hayırlı tezkereler, oralarda bolca at bakımı var, sana denk gelirmi bilemem, gelirse biraz yorulursun...

Merhaba arkadaşlar gerek işimden dolayı gerek okul olsun sizinle hiçbir buluşmaya gelemedim şimdi de askere gidiyorum gerçi scw'nin baya üyesi olan bir yere gidiyorum ama geldiğimde bende buluşmalara geleceğim şimdi hepiniz kendinize iyi bakın askerden sonra görüşmek üzere...

Has torunnnnn :D allah yardım etsin şafağı takma kafana atar o ;)

Geri
Üst Alt