Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Varmısın İddaaya ???

cska-inter maçı için ben beraberlik diyorum..oynamadım gerçi:)
kuponum:

512: 1/1
515: 1/1

evet..49 da 10 kişi kalmışlar..40 dakika 10 kişi..zor olacak..isveçte de ilk yarılar bitti,benim kupon da bitti:)

barcelonada alt biter bugün. ve gratkornda süpriz yapıp alıcak o maçı ganyanı 4.60 :)

alt biter :) 1-0 2-0 :)

3 veya daha fazla gol olmaz.

hatta süpriz büyük ihtimal olur ya berabere biter ya arsenal alır :)

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

barcelona yedi :)

---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

1-1 oldu :)

alt biter :) 1-0 2-0 :)

3 veya daha fazla gol olmaz.

hatta süpriz büyük ihtimal olur ya berabere biter ya arsenal alır :)

---------- Post added at 22:05 ---------- Previous post was at 21:11 ----------

barcelona yedi :)

---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

1-1 oldu :)
Gökhan bırak bu işi kardeşim.. :DBu maç 90 değil 390 dakika oynansın hep üst biter.. :D

bu maçta 3 gol veya üzeri olmicak bak gör :) böyle bitcek. böyle bitsin yüklü para alıyorum son maçım :d bitmesede sistem 5-6-7 var tahminimce 400 tl civarı alırım

bu maçta 3 gol veya üzeri olmicak bak gör :) böyle bitcek. böyle bitsin yüklü para alıyorum son maçım :d bitmesede sistem 5-6-7 var tahminimce 400 tl civarı alırım

İnşallah para alırsın ama ben yıllardan beri bu işin içindeysem bu maç üst bitecek..:D

hadi bakalım :) maçı izliomsun bilmiyorum ama arsenal kendi hatasından dolayı gol yedi.

messi tek başına oynuyor resmen dierleri bakıyor :)

messiyi durdururlarsa bu maç böyle biter

Geri
Üst Alt