Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Varex

MKO

Kayıtlı Üye
2015 1.6 tdi dsg aracımın susturucuyu söküp düz boru ile çift çıkış yaptırdım görüntü açısından. Ama ses için varex istiyorum. Bu araçlarda partikül filitresini sökmeden yazılım ve varexten sonuç nasıl olur yada partikül söküp varex yazılımsız?Yada hepsini yapmak zorundamıyım. (Varex,partikül iptal ve yazılım).
Sonuçları Hem ses için hem de araca etkisi bakımından ?

Kesin olarak bilmiyorum ama , partikül ve warex yeterli oluyor ama dizel warexi olacak

Valla araştırdım biraz herkes farklı bişey yazmış kimi kat iptali yazmış buda partikül var gibi gibi ondan buraya konu açtım belki bilen yada yaptıran vardır diye kardeşim @ardaoztekin

Ben warex yaptırmadım down pipe yapıp yani partekül iptali ve yazılımlı kullanıyorum. Aracımda gayet güzel ve tok bir ses var. Beni çok rahatsız etmiyor abartı bir sesi de yok size de önerebilirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Down pipe arkadaşımın polo da var yazılımlı rahıt edici değil belki ama ben bazı zamanlarda kapatıp açma taraftarıyım ondan varex düşünüyorum ama bilgi için sağol @BurakBlgn

Geri
Üst Alt