Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vardı ama leon spoiler arıyorum

murto1

Kayıtlı Üye
evet dün olan spoiler artk yok.gece saatlerinde evimin önünde duran aracımdan spoilerimi söken arkadaş bana bu konuyu açtırdı.
çok sinirliyim saygısızlık yapıp yanlış bir cümle kurmak istemiyorum ama neresine lazım olduğunu da düşünmeden edemiyorum.
leon spoiler arıyorum.elinde olan veya yönlendirebilecek olan varsa bilgi bekliyorum.
camın kenarları yapışkanlı kabak gibi kaldı yaa :mad:

yuh ya.. hırsızlığında böylesi...

sponsorumuz efe polyester var Fatih bey, onunla iletişime geçerseniz size kargo yapabilir.

Bizden geldiğini söylemeyi unutmayın :)

Yani hakikaten yuh artık bi ara kayseride bizim mahallede lpg dolum ağzılıklarının kapakları ve jant kapakları çalınırdı :)

yuh ya.. hırsızlığında böylesi...

sponsorumuz efe polyester var Fatih bey, onunla iletişime geçerseniz size kargo yapabilir.

Bizden geldiğini söylemeyi unutmayın :)

fatih beye pm attım.bilgi için teşekkürler.

Hay arkadaş... Ne denir ki şimdi buna.. Hırsız değil sapıktır bunu yapan, artık ne yapacaksa spoilerla...... Neyse geçmiş olsun kardeşim boşver, giden bi spoiler olsun sıkma canını.. Umarım forumdan sana yardımcı olabilecek bir arkadaş çıkar..

bir yaşıma daha girdim PATRON gerekeni söylemiş sana geçmiş olsun

Geri
Üst Alt