Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

var mı bu renk leon gören ???

benim gibi ilk gorenlerde varmis:) bide sizden ricam bu araca hangi renk jant almaliym , cok kollumu yoksa seyrek kollumu almaliym ?

benim gibi ilk gorenlerde varmis:) bide sizden ricam bu araca hangi renk jant almaliym , cok kollumu yoksa seyrek kollumu almaliym ?

Bende ilk defa Görüyorum kazasız belasız kullanmanızı dilerim..

Tavsiyem 18" a5 (samurai kılıcının çapraz duruşunda olanlar) renkte gümüş gri on numara olur yada gun Metal

örn:

big550367729251et3b197vs0.jpg

Ekli dosyalar

• big550367729251et3b197vs0.jpg
    big550367729251et3b197vs0.jpg
    67.5 KB · Görüntüleme: 19
audi s5 jantı her zaman yakıştırdığım ve araçlarımda kullandığım bir jant tavsiye ederim 17 inç ideal 3,5 lik yayla yok biraz daha görsellik dersen 18 inç ve 5 lik yay

Gaziantep te hiç denk gelmedim böyle bir renge.

Aslında renk renk olsun trafiğe renk gelsin artık sıkıldık sabit renklerden.

merhaba arkadaslar
aracımn rengı bana bayaa farklı geliyor cunku benzerını hıc goremedım daha sadece nette yurtdısındakı bır kacını gordum , baska bu renk arac sahıbı olan varmı? ve bu renk araca jant tavsıyesı ıstıycem cunku şöyle kıyaslama yapabılecegim bu renk hiç arac goremedım nette..ruhsatta mavi(deniz) diye gecıyor . resim temsılıdır...Ekli dosyayı görüntüle 9723Ekli dosyayı görüntüle 9724

aksaray da da gördüm bi tane ama plakaya bakmamıştım...

bende hıc gormemıstım bugun konunu okuduktan sonra dısarı cıkmıstım 5 dkka sonra park halınde gordum :)

Geri
Üst Alt