Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag'da işler iyi gitmiyor SEAT'a son bir şans verdik..

Seat'dan önce Skoda kaldırılır bence..

yanlış düşünüyorsun ayberk
skodanın oturmuş modeli octaviası var superb var.
yeni yeni modeller çıkarıyorlar
seat ne yaptı. exeo diye bişi çıkarttı ne işe yarar ben bilmem.
ayrıca skodanın marka bilinirliği seatınkinden daha fazla tüm dünyada

Şu toledonun 2006 da çıkan Scenic özentisi araba yerine güzel bir sedan, yeni ibizanın sedanı cordoba çıkartsalardı çok daha başarılı olurdu Seat en azından Türkiye'de. Sadece Leon'un yurt dışında 6 tane modeli var, motor seçeneğinden bahsetmiyorum. Linea, R, Cupra, Cupra R, Ecomotive bir de bildiğimiz leon. Ha ne oluyor ama, Golf'ün de aynı şekilde modelleri var o kadar fazla olmasa da. Ortalamaya bakarsanız da en boş Leon'un ikinci el piyasasi Golf 6 dan 2bin euro daha fazla ve açıkçası 2bin euro fark verip vw/seat arasinda da seat alan enayilik eder bu sebepten dolayi da bence bu zararin asil sebebi VW.

elde kalan tek araba leon.
inşallah onunda abuk sabuk bir modelini çıkartıp canına ot tıkamazlar.

bunlar palavradan baska bırsey degıl vw seatı aldıgı zaman seatın durumu gunumuzdekınden cok daha kotu ıdı bu kadar kotu durumu buraya getırebıldılerse bence bırakmazlar

vw seatın bırseyler yapmasını ıstıyorsan onu kapamayacak yenı leonda onunu nasıl kestıler golfte olan motorlar seattada olsaydı su ankı leon sayısından cok daha fazlası olurdu esıt sartlarda golf v leonla boy olcusemeyecektı o yuzden leonu kestıler baska bır acıklama yok

seat biterse piyasamız biter ben diyeyim .. rover gibi oluruz ... leonlar hariç ! ...ibizam var ama endişelenmeye başladım ! VW nin spor markası SEAT olsa idi , gerçekten de daha iyi sonuçlar alırnırdı ;)

ben pişmanım seat aldığıma çok kurnazlar keşke almasaydım ya

kapanırsa kapansın naapiim arabamla bir ömür boyu mutlu mesut yaşarım

hiç birşey sonsuz değil. gün gelecek bizde bu hayata veda edeceğiz. şimdi seat batacak diye tüm seatlarımızdan kurtulmak gibi bir fikir bence saçma. Bir sürü marka için aynı sarsıntılar söz konusu, yıllık bilançolara bakılınca hangi firma sonsuza dek tamamen garanti altına almış bir geleceğe sahip ki? Ülkeler bile iflasın eşiğinde. Bence gereksiz kuruntular bunlar. Gerektiği gibi ilgi gösterin araç amaca her zaman hizmet etmeye devam etsin.

hiç birşey sonsuz değil. gün gelecek bizde bu hayata veda edeceğiz. şimdi seat batacak diye tüm seatlarımızdan kurtulmak gibi bir fikir bence saçma. Bir sürü marka için aynı sarsıntılar söz konusu, yıllık bilançolara bakılınca hangi firma sonsuza dek tamamen garanti altına almış bir geleceğe sahip ki? Ülkeler bile iflasın eşiğinde. Bence gereksiz kuruntular bunlar. Gerektiği gibi ilgi gösterin araç amaca her zaman hizmet etmeye devam etsin.

aynen oyle aslında:)

Geri
Üst Alt