Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vagcom uzaktan kumanda yardım

huzeyir

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar
Dün gece vag com ile oynarken sanırım uzaktan kumanda olayını kapatmışım.
Şimdi aktif etmek için bi fikri olan var mı. Hiç hatırlamıyorum nerden ne yaptığımı.
Vag12.12
2010 Seat ibiza 1.4

Merhaba arkadaşlar
Dün gece vag com ile oynarken sanırım uzaktan kumanda olayını kapatmışım.
Şimdi aktif etmek için bi fikri olan var mı. Hiç hatırlamıyorum nerden ne yaptığımı.
Vag12.12
2010 Seat ibiza 1.4
Daha önceden yaptığın özellikleri kaydettin mi her değişiklik yapmadan önce kaydetmek gerekiyor. Bir konuda vardı kodları ama hatırlamadım

Düzelttim. 2012 de kaydettiğim kodlardan çok teşekkür ederim.

Bu arada fransız araçları gibi kapılar kilitlenince aynalarla birlikte camları da otomatik kapatmasını sağlayan bir kod yok mudur ya? Basılı tutup kapatmak iyi de, kendi de kapatsa keşke :D

Bu arada fransız araçları gibi kapılar kilitlenince aynalarla birlikte camları da otomatik kapatmasını sağlayan bir kod yok mudur ya? Basılı tutup kapatmak iyi de, kendi de kapatsa keşke :D
Bunu yapabildiniz mi bi kodu var mı bunun kapıları kitleyince camlarda kendiliğinden kapansa

ender elektronik ile görüşmüştüm onun mümkün olmadığını söylemişlerdi ama bilemiyorum bir girişimim olmadı :)

Geri
Üst Alt