Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vagcom kablosu

Kabloyu takcak yeri buldum az bi araştırmayla baya şey açılcağını buldum yakın zamanda yapıcam paylaşırım.
[doublepost=1463345555,1463067089][/doublepost]Kadran selamlama , confor sinyal sayısını 3 ten 5 e çıkardım , kemer sesini kapattım, 90km üzeri hızda ani frende arka stop çakar oldu. Şimdilik bunları açabildim çalışmalarım devam edicek:)

Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama benim sorumda şu olacak malum aracımı daha yeni aldım bu özellikleri açmanın garantiye falan herhangi bir zararı oluyormu

Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama benim sorumda şu olacak malum aracımı daha yeni aldım bu özellikleri açmanın garantiye falan herhangi bir zararı oluyormu
bu özellikler araçta mevcut olan özellikler, fabrika çıkışında bazıları aktif, bazıları ise aktif değil. mevcut özelliği açmak garantiyi etkilemez. Bazı servisler müşteriyi korkutmak için bunları öne sürer ama bu özellikleri açmanın garantiyle bir alakası yok...

Geri
Üst Alt