• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Vagcom kablosu

say

Kayıtlı Üye
İsim
SAYGIN ÇEKİN
Nereden
İzmir
Araç
Diğer
Plaka
35CEK52
Merhabalar,

İzmirden 1.0 ecotsi dsg style araçla aranıza katıldım.

Gizli özellikler için yardımcı olabilecek kimse varmı acaba? :)

say

Kayıtlı Üye
İsim
SAYGIN ÇEKİN
Nereden
İzmir
Araç
Diğer
Plaka
35CEK52
Teşekkür ederim hızlı cevap ve ilginize :) Forumu biraz gezerken vosmerde açıldığını okudum :) @kirlisakal

Ben de vosmerden aldım aracı geçtiğimiz hafta, açıyorlar ise götüreyim hemen pazartesi :) @chile-Kırmızı

chile-Kırmızı

Kayıtlı Üye
İsim
fatih APAK
Nereden
Manisa
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Plaka
45DZ545
manisalı bır dostumuz var görürse cevaplayacaktır... @chile-Kırmızı çile bülbülüm :)

abicim özür dilerim işlerden forma giremiyordum :( arkdaşa mesaj attım eger onada uyarsa cuma günü hallederiz işini saygılar

Teşekkür ederim hızlı cevap ve ilginize :) Forumu biraz gezerken vosmerde açıldığını okudum :) @kirlisakal

Ben de vosmerden aldım aracı geçtiğimiz hafta, açıyorlar ise götüreyim hemen pazartesi :) @chile-Kırmızı

cuma günü __ ?? __

say

Kayıtlı Üye
İsim
SAYGIN ÇEKİN
Nereden
İzmir
Araç
Diğer
Plaka
35CEK52
Hocam yoğunsunuz sanırım görüşemedik, bu cumartesi sabah vosmer benim için uygundur mümkünse :) @chile-Kırmızı

Ayrıca alttaki ilanı buldum, kendisiyle görüştüm 2016 uyumlu araçlar için kablo henüz gelmemiş gelince bana dönüş yapacağını iletti ücret karşılığı açılan özellikler de belirtilmiş.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-seat-leon-5f-gizli-ozellik-acma-kodlama-vagcom-izmir-320762601/detay

Üst Alt