Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vagcom kablosu almayı düşünüyorum?

joeblack

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar altea stylance 2007 aracım var. geçen tamircime sordum vagcom kablosu ile araçla ilgili bazı değişiklikler yapılıyormuş dedim yok öyle bişey dedi. Ama ben kablo alıp bir denemek istiyorum ne dersiniz sitedeki söylenen şeyleri yapabilirmiyim. birde bu kabloyu nasıl temin edebilirim sitelerde çok uçuk fiyatlarda uygun fiyatlarda var orjinali felan mı var 100 tl lik bişey alsam işimi görürmü? yardımlarınızı bekliyorum?

Düşünme, al :) Anlamayan ustaya sorarsan yok öyle bir şey der tabikide. Leonda olduğu gibi alteada da açılacak özellikler vardır. Forumda satlık bölümünde var. Tavsiyem 11.11.3 versiyonunu alman olacaktır. Alt versiyonunu alma, bir kaç güne kadar benim elimede bir kaçtane daha geçecek. Osmaniyedeymişsin yeni farkettim, Adanaya gelirsen ben yardımcıda olurum.

Ustanız harikaymış :) Birkaç özellik açabilirsiniz.

Geri
Üst Alt