Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vagcom cihazi olan arkaşlar yardım lütfen

belfegor

Kayıtlı Üye
Aracımı cihaza bağlamak istiyorum elinde cihazı olan arkadaşlarimizvar sanirim nasi yardımcı olurlar saygılar

teyp işini beklicem bi ark bişeler bulucam dedi

ecu gelince benim aracin fabrika default ayarlarini geri yüklemek istiyorum tüm beyini restlemek istiyorum

teyp işini beklicem bi ark bişeler bulucam dedi

ecu gelince benim aracin fabrika default ayarlarini geri yüklemek istiyorum tüm beyini restlemek istiyorum

Daha önce değişen şeyler mi olmuştu ki? Resetlemek nasıl olacak bilmiyorum. Sadece long code ile ilk ayarlara dönersin. Eğer değişen birşey yoksa gerek de yok zaten.

Daha önce değişen şeyler mi olmuştu ki? Resetlemek nasıl olacak bilmiyorum. Sadece long code ile ilk ayarlara dönersin. Eğer değişen birşey yoksa gerek de yok zaten.

boğaz kelebeğini değiştirdim bugun gene sorun kalkmadi ya benzin pompasi yada ecu beyinden diyorlar araba benzinde calişamiyor gitmiyor kesiklik yapiyor sadece lpg aldiğim calişiyor düzeliyor

nasi yaparim nasi restlerim yada kime yaptririm bilmiyorum suanda

Geri
Üst Alt