Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vag vcds güncel kodlar

@HalilKoyuncu kardeşim benim araç 5f 1.2 style... wellcome modunu açtık ancak selamlama bitince gösterge ışıkları yanıyor... gösterge ışıkları ile aynı anda selamlama yapma şansımız var mı...
Malesef Stagıng Özelliği Gösterge Paneli Özelliğidir Her Hangi Bir Oynama Yapılamaz Ancak Far KOnumuzu 0 A getirin auto dan Çıkartın O zmn istediğiniz Olur ;)

abicim senin araban 5f leonların tam listesi linkte ilk verdiğim linkte var butun gizli özellikler kodlamaları @Leonm@nia

Sabahtan beri oradayım... gogıl amca çeviriyo ben bakıyorum... ama benim işime yarayabilecek bişiy bulamadım... @kirlisakal

Ne arıyorsunuz yardımcı olayım

Öyle belli bişey yok aradığım ama değişik özellikler olsun diye bakınıyorum... Aracımda açık olanları yazayım bunların haricinde bişeyler varsa aklına gelen yardımcı olursan sevinirim...

1) Selamlama
2) American park
3) Sellektörde sislerin de yanması
4) Geri viteste arka sisin de yanması
5) Tek basışta aynaların kapanması
6) Geri viteste sileceğin çalışması iptali

Öyle belli bişey yok aradığım ama değişik özellikler olsun diye bakınıyorum... Aracımda açık olanları yazayım bunların haricinde bişeyler varsa aklına gelen yardımcı olursan sevinirim...

1) Selamlama
2) American park
3) Sellektörde sislerin de yanması
4) Geri viteste arka sisin de yanması
5) Tek basışta aynaların kapanması
6) Geri viteste sileceğin çalışması iptali

Sellektör yaptığınızda sisler yanıkken sislerin sönüp uzunları bıraktığınızda tekrar yanması
kapı kilitinde korna onayı
eğer yoksa dönüşe duyarlı sisler
multimedya ekran temasını gösterge paneline verme
ağlayan cam silgeci

Bu çok saçma "Sellektör yaptığınızda sisler yanıkken sislerin sönüp uzunları bıraktığınızda tekrar yanması"

1)kapı kilitinde korna onayı
2)multimedya ekran temasını gösterge paneline verme
3)akü durumu

Bunlar olur...

Geri
Üst Alt