Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag Night *PhotoShoots*

:) :)

Mühürsüz plakalar benim, hala bagajda duruyor.. Ne yapabiliriz bunlara? :)

ömercan'ın arabası gördüğüm en şık leon gerçektende.. allah kaza bela vermesin.. 41 kere maaşallah diyorum :) bbs ch bende almayı düşünüyorum aracım gelince :)

güzel fotolar...

Ömercan bence ön olmasa da arkaya biraz siyah renk vermelisin, arkası bembeyaz duruyor, bir FR tamponla falan şahane olabilir benim fikrim, öne dokunmasan da olur

Kurtbilim ellerine sağlık, şu koşuşturmacam 1-1,5 ay sonra bitiyor, ozamana kadar arabanın eksikliklerini de tamamlamış olurum, artık benim arabayı da aradan çıkarırmıyız? :)

Aman diyim Ömercan sakın :D
Hiçbişey yapma arabaya kalsın böyle. Mercekli xenon ve jantlara beyaz. Bu 2'si yeterli :D

jantlara dokunmasın ya.. CH'ler 10 numara duruyor.. Mercekli Xenon'a katılıyorum.. Böyle Araç Çok Güzel duruyor zaten oynarsan bozulabilir :)

fıstık olmuş fıstık fotografar..eline sağlık can..ışık çok iyi bayıldım..bilal kıskanacak ama..asfaltın rengi harika ..sokak lambaları ona keza tekrar eline sağlık..
yanlız arabaların hakkını yememek laızm çok iyi poz vermişler doğuştan fotomodel araçlar..
ömer araba çok güzel inmiş harika duruyor..maşeAllah kazasız belasız inşeAllah..utku nun araçlara daha önceden yorum yapmıştım ama..burdan bir maşeAllah diyeyim..
ama benim niye böyle resimlerim yok ki ühü ühhü

fatolar gene mükemmel tabikide hele o beyaz leondaki bbs ler bi beyaz olsa offf dadından yenmez :D

Geri
Üst Alt