Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VAG Meeting -2011- Video // Buğra Akpınar & Mobility Channel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
elinize saglık, ama orda roccolar tt ler vs ler vardı onlarda ön planda olmalıydı bence böyle cevirip cevirip verilmiş benim görüşüm saygılar.

elinize saglık, ama orda roccolar tt ler vs ler vardı onlarda ön planda olmalıydı bence böyle cevirip cevirip verilmiş benim görüşüm saygılar.
Katılıyorum sana... Bol bol eski golfler girmiş kadraja... Ve organizasyona gelince Utku sayı biraz az değil mi? 150 araç? Yani ne biliim SCW bile tek başına 40 araç toplayabiliyorken?...
Ama şunuda söylemeden geçmiim heyecan verici ilerisini düşündüğümüzde. İlerisi kesinlikle güzel olacaktır....

Vıdeo gunun sonuna yakın cekıldı beyler.Bugra trafık nedenıyle gec kaldıgı ıcın arada gıdenler oldu dogal olarak.Vıdeo 160 arac denılıyor tam gırıs cıkıs bılınmedıgı ıcın ama herkes ayrıldıgında alandan ispark gorevlısı ıle konustugumuzda 180 nın uzerınde arabanın gırıs yaptıgını soyledı kendısı.Ayrıca sadece fotograf cekmek amacıyla bulusulmus bır organızasyona 180 nın uzerınde arabanın gelmesı hıc bır forumun bulusması ıle aynı olamaz.Forum bulusmalarının hepsınde mutlaka bır aktıvıte olur ve bu sekılde ınsanların ılgısını ceker.Bır sonrası vag meetıng de festıval havasında bırseyler yapmaya calısacagız o zaman sayımıs daha da fazla olucak.Bır de olaya su sekılde bakmak lazım;vag grubu ıcerısınde seat,audı,vw,skoda gıbı markaları kullanan herkes bu markaların gonul verenı degıl o yuzden de cok marka var daha cok kısı olmalıydı demek mantıklı degıl

Öncelikle ilgilenenlerin emeklerine sağlık..

Böyle bir organizasyona kamera yada cekim yapacak kişi geç kalmamalı:),Orda gördüğüm dikkat cekici aracların çoğunu pek göremedim videoda,Eski golfler ve Scirocco ların 3-5 kez göründüğü yerde yeni jenarasyon dikkat cekici modifiyelilerde biraz daha görünebilirdi,ama Canında dediği gibi gün sonu çekim yapılınca biraz aceleye gelmiş,ayrıca organizasyondaki ilgilenecek görevli sayısı biraz daha arttırılmalı diye düşünüyorum.

Güzelliklere gelince;İlk kez düzenlenen bir organizasyonda 180 arac toplamak kolay değildir,iyi iş çıkarılmış.Daha sonraki yıllarda festival havasına dönebileceğinin sinyalini ben aldım (ancak mutlaka yiyecek içecek standları olmalı,organizatörler bu işe kafa yorsun bence),Çekim kalitesini aceleye gelmiş gibi olsada son derece beğendim,daha rahat bir ortamda cok daha iyisinin cıkacağına eminim,Ayrıca bir sonraki buluşmaya tv lerde yayın yapan oto programlarınıda davet ettiğinizde geleceklerine inanıyorum ve bu işin artık kulüp havasına gireceğinede eminim.

Teşekkürler..

Arkadaşlar görüş ve yorumlarınız bizim için çok önemli, çünkü bu organizasyonu sizin desteklerinizle bu kadar ciddiye alınan bir gün haline getirdik ve devamı da yine sizlerin desteklerinizle olacak. Çok teşekkürler.
Buğra ve ekibi başka bir çekimden çıkıp, yemeden içmeden geldiler, çok iyi vakitte gelmedikleri doğrudur, ben yine de beğendim, 1-2 karenin tekrar gösterilmesi dışında sorun yok bence videoda. Bir de kelim dışında :D
Can'ın da dediği gibi gün sonu sayımız 180+ araçtır. Bu da yaklaşık 400 insan yapar. Türkiye'de bu kadar katılımın olduğu Seat, Audi, Volkswagen veya Skoda buluşması daha önce yapılamamıştır.Bu sayı ilk etap için yeterlidir. Gelecek organizasyonlarda görüşmek üzere :)

burger king,power fm ve fb,bjk,gs tırlarını çağıralım tuborg yada efese fıçı kurduralım müsait bir yerde akıl vermek gibi olmasında siz daha iyisini bilirsiniz :)

Arkadaşlar görüş ve yorumlarınız bizim için çok önemli, çünkü bu organizasyonu sizin desteklerinizle bu kadar ciddiye alınan bir gün haline getirdik ve devamı da yine sizlerin desteklerinizle olacak. Çok teşekkürler.
Buğra ve ekibi başka bir çekimden çıkıp, yemeden içmeden geldiler, çok iyi vakitte gelmedikleri doğrudur, ben yine de beğendim, 1-2 karenin tekrar gösterilmesi dışında sorun yok bence videoda. Bir de kelim dışında :D
Can'ın da dediği gibi gün sonu sayımız 180+ araçtır. Bu da yaklaşık 400 insan yapar. Türkiye'de bu kadar katılımın olduğu Seat, Audi, Volkswagen veya Skoda buluşması daha önce yapılamamıştır.Bu sayı ilk etap için yeterlidir. Gelecek organizasyonlarda görüşmek üzere :)

Dediğimi tekrar edeyim :) Heyecan verici ilerisi çok daha iyi olacak o kesin...

burger king,power fm ve fb,bjk,gs tırlarını çağıralım tuborg yada efese fıçı kurduralım müsait bir yerde akıl vermek gibi olmasında siz daha iyisini bilirsiniz :)
abı yeme ıcme kısımları cok guzel cok mantıklı ama takım tırlarına gırdık mı banko orda kavga cıkar :D

takımları çağırmayız CAN'ım birkaç vw servis ve tuningcide stand açıp satış yapabilir (aksesuar ,film,yaycı,lastikçi,stickercı,jantçı olabilir)

bu iş cnr expoda olan fuardan daha güzel olur kanısındayım ama çimen şart :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt