Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag Event Türkiye Vol 1 - Fotograflar

ellerine sağlık erhan
kızmak yok 1 yorum yapıcam aynı arabanın 3/4 resminden ziyade her arabadan 1/2 resim olursa yabancıların ve gelmeyenlerin kafasında nasıl güzel bir şey yapıldığı dahada güzel netleşir ama olsun bu ilkiydi acemiliğe geldi tekrar ellerine sağlık :eek:key:

bunlar da panaromikler bir kac tane
panaromk3copy.jpg

panaromk2copy.jpg

panaromk4copy.jpg

panaromk5copy.jpg

ellerine sağlık erhan
kızmak yok 1 yorum yapıcam aynı arabanın 3/4 resminden ziyade her arabadan 1/2 resim olursa yabancıların ve gelmeyenlerin kafasında nasıl güzel bir şey yapıldığı dahada güzel netleşir ama olsun bu ilkiydi acemiliğe geldi tekrar ellerine sağlık :eek:key:

Haklısın abi bende evde fotolara baktıktan sonra farkettim :) Açlıktan 2 saat sonra reset atıp başa dönmüşüm resmen :D

Abi herkezin ellerine sağlık keşke katılabılseydım mukemmel kareler cıkmıs ortaya :eek:key:

Ellerine sağlık Can'ım.
Kırmızı bir a3 görüyorum nedir o tanıyor musunuz, güzel yapmış :p

10 Ekim Pazartesi 21.00 Mobility Chanel... VAG meeting 2011'i yayınlyacak.

Hazırlanan video yakında elimize de ulaşacak internette koyacağız.

Mobility Channel

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt