Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag Event Türkiye Vol 1 - Fotograflar

Ellerine sağlık Can. İşin içine lens açısı, filtre, photoshop girince sanki orada olan ben değilmişim gibi geldi yine. Ricamı kırmayıp tek kare fotoğrafı çektiğin için ayrıca teşekkür ederim. :)

Emeğine sağlık Can gidemedim ama gitmiş kadar oldum desem yeridir:eek:key:

xx

kral ellerine sağlık çok güzel fotolar..

Bence en doğru kareleri Can çekmiş, ellerine sağlık.
Benim arabanın 1 tane Can'ın 1 tane de Enes'in çekmiş olduğu resmi var. :eek:key:

yorumlar icin saolun beyler gelenlerin ayaklarina saglik,gun icinde cektigim daha panaromik fotolar var birlestirmem gereken onlari da eklicem,elimden geldigince oraya gelen herkesin arabasinin fotosunu cekmek istedim,arada kacirdiklarimda mutlaka olmustur.organizasyonun icinde oldugumdan belli bir sureden sonra yorgunluktan vucut iflas ett:)

vuuuu süperr :D benimde resmim var çok mutluyum :D Arkalarda pek göürnmez sanıyodumm :D

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
biz arkalardaydık evet can elleirne sağlık kardeşim

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
saolasın abı.Beyler on arka gozetmeden elımden geldıgınce cekmeye calıstım,180 araba gırıslı bır organızasyonda bırazcık zorlandım foto konusunda mazur gorun:)

Geri
Üst Alt