Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag comla amerikan park

programın sürümü neydi gültekin bey?

11 'in altındakiler zaten bizim araçlara müdehale edemiyor bile :eek:key: (kendim denedim Başka bi FR da açılan park sensörlerinin rcd 310 da görüntülenmesine müdehale bile edemedik bırak code girmeyi, velcome mode ve diğerleride aynı şekilde)

bildiklerimle vag comla amerikan park golf 5 lerde fln makyajsız kasalarda oluyor diye biliyordum ama şimdikilerde makyajlı kasada fln modül takılıyor americn park o sekilde acılıyor.

sakaryada 10 tl ye hallettim ben o işi modül taktırdım bi sorunda yok çok şükür 2 senedir kullanıyorum

programın sürümü neydi gültekin bey?

11 'in altındakiler zaten bizim araçlara müdehale edemiyor bile :eek:key: (kendim denedim Başka bi FR da açılan park sensörlerinin rcd 310 da görüntülenmesine müdehale bile edemedik bırak code girmeyi, velcome mode ve diğerleride aynı şekilde)
hangi sürüm olduğunu bilmiyorum servisteki vatandaşında bilmediğine eminim

hangi sürüm olduğunu bilmiyorum servisteki vatandaşında bilmediğine eminim

Buyuk ihtimalle kablo surumunuz eskidir veya bir yerde bir yanlis veya eksiklik yapiyorsunuzdur. 2012 model son aylarda gelen araclarda acilmiyor denilen welcome mode (staging) ozelligini bile actik :D Kabloyu ben yeni aldim ve uzerinde yazan surumu 11.11.3. Hatta uzerinde ross-tech.com falanda yaziyor.

Buyuk ihtimalle kablo surumunuz eskidir veya bir yerde bir yanlis veya eksiklik yapiyorsunuzdur. 2012 model son aylarda gelen araclarda acilmiyor denilen welcome mode (staging) ozelligini bile actik :D Kabloyu ben yeni aldim ve uzerinde yazan surumu 11.11.3. Hatta uzerinde ross-tech.com falanda yaziyor.

Zorla Aldırdınız banada o Sürümden inşallah çözülecek yoksa Elinizdeki kabloyu göndermek Zorunda kalacaksınız Fırat.. :eek:key:

Her zaman Derim Adana istanbulla yarışır her konuda ;)

Zorla Aldırdınız banada o Sürümden inşallah çözülecek yoksa Elinizdeki kabloyu göndermek Zorunda kalacaksınız Fırat.. :eek:key:

Her zaman Derim Adana istanbulla yarışır her konuda ;)

Buyuk ihtimalle cozulecektir :) Cözulmezse her turlu destege hazirim :)

Geri
Üst Alt