Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag comla amerikan park

iyi olurdu :) konyada kimin yaptığını bileniniz varmı?

american park
sürüşe duyarlı sis farları
sis farları açıkken uzunlarla selektör yaptığınızda sis farları kapanıp açılması
emniyet kemeri uyarısı kapanması
aklıma gelenler bunlar

El freniyle yanıp sönebilen farlarıda unutmamak lazım :D

verin benim elime bi tane makyajlı kasa içinden giriyim dışından çıkayım :D

american park
sürüşe duyarlı sis farları
sis farları açıkken uzunlarla selektör yaptığınızda sis farları kapanıp açılması
emniyet kemeri uyarısı kapanması
aklıma gelenler bunlar
teşekkürler. peki kumandan kapıları kapattığımızda ses çıkarması, aynaların ayrı ayrı ayarlanabilmesi, wellcome mode ve kapı kilitlendiğinde aynaların otomatik kapanması ayarlanabiliyormu?

teşekkürler. peki kumandan kapıları kapattığımızda ses çıkarması, aynaların ayrı ayrı ayarlanabilmesi, wellcome mode ve kapı kilitlendiğinde aynaların otomatik kapanması ayarlanabiliyormu?

Evet onlarda olabiliyor
Aynaların kapanması 2007 ve üstünde oluyor

Abi sınavlar dolayısıyla ben gelemedim, hep yanımda kablo ama artık bir PC'm yok :)

Abi sınavlar dolayısıyla ben gelemedim, hep yanımda kablo ama artık bir PC'm yok :)

Fark ettim Muradım, Ama çok şey kaçırmadın zaten bizde bişey göremedik kalabalıktan, İçeri girmesek muhabbet etsek daha iyi olacaktı neredeyse...
Sınavların İyi Geçsinde Sıkıntı Olmaz Başka Bi Organizasyonda Bakarız Be sana iki Tane PC bulurum Sne Yeterki Parkları Aç:)

teşekkürler. bi de yapan birini bulursak tam olacak :)

Geri
Üst Alt