Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Vag comla amerikan park

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında wonderfullchild tarafından paylaşıldı.

1. wonderfullchild

wonderfullchild SCW Üyesi

84
    34
    18
    2012 leon aracım var vag com la açılıyormuş fakat garantiden çıkar diyorlar. Servisten rica etsem veya ücret karşılığı neyse artık açtırsam yinede garanti dışı kalırmıyım ? Ve serviste bunu yaparlarmı ? Yardımcı olursanız sevinirim :)

2. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    Hiç bişi olmaz vag comla açılan amerikan parktan. Hadi modül çift duylu ampul vs. girse işin içine , kesme biçme anlıcamda. Vag comla garantiden çıkıcağını hiç sanmıyorum.

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Arkadaş Makyajlıda yokki vag com çift duylu ampul gerekiyor açtırmak için.. Öle olmaz dersende modül yaptırmak lazım.. Öle direk olmuyoki oiş makyajlı kasada:confused:

Ben Çözemedim Bu işi..

Absolut ve igci_01 bunu beğendi.
  4. wonderfullchild

84
    34
    18
    Abi bi yol gösterinde bizde amerikan olalım :D Valla çok uzağım bu konuya nasıl yapılır ne yapılır hiç bilmiyorum bilen bi destek çıksa bize :)

5. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Muhammet Benim Bildigim Makyajlı Kasada Açsan bile olmuyor çünkü çift duylu ampul gerekiyor, Onun yerine millet modül taktırıyor ama Makyajsız kasada direk Vag-Com.. Hatta Işık Şiddetine kadar ayarlayabiliyosun.. Benim Bildigim budur Varsa Yanlışım Arkadaşlar Düzeltsin Bende Bilgilenmiş Olayım Bende yaptırıcam Çünkü..

6. wonderfullchild

84
    34
    18
    Sinyal felan için çift duyulu ampülü bende duydum ama dediğin gibi tam emin değilim bildiklerimden. Bilen biri fikir verirse son olarak onuda yapıp artık arabaya para harcama işine uzuuuun bi süre ara vermeyi düşünüyorum :)

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  7. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    sorunun cevabını servis net bir şekilde verir arkadaşlar neden servise sormuyorsunuz ?

8. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Servisin Cevabını Aynen İletiyorum...

Servis: "Buyrun Baglayalım Bilgisayara Bakalım, varmı yokmu ozaman anlayabiliriz Sadece"

Ben: Peki Ücret?

Servis: "50 tl"

Ben: Yoksa o Özellik..

Servis: "Bizim için Fark etmez Bilgisayar Bagladıkmı Ücret Talep Edilir.. "

Ben: :mad:

EmreKLKSZ ve wonderfullchild bunu beğendi.
  9. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.519
    1.588
    113
    2012 lerde bişe değişti mi bilmiyorum ama makyajlılarda vagcomdan açılamıyor eminim

10. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    Makyajlı makyajsız farkını düşünmemiştim ben. o halde modül şart size. yada çift duylu ampül alıp parklardan çift duylu ampüle kablo çekmek gerek. arıza ışığı vs. bişe yakmaz ama garantide sıkıntı çıkabilir. Sonuçta kablo kesilip ek yapılıcak.

Sayfayı Paylaş