Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag comla amerikan park

wonderfullchild

Kayıtlı Üye
2012 leon aracım var vag com la açılıyormuş fakat garantiden çıkar diyorlar. Servisten rica etsem veya ücret karşılığı neyse artık açtırsam yinede garanti dışı kalırmıyım ? Ve serviste bunu yaparlarmı ? Yardımcı olursanız sevinirim :)

Hiç bişi olmaz vag comla açılan amerikan parktan. Hadi modül çift duylu ampul vs. girse işin içine , kesme biçme anlıcamda. Vag comla garantiden çıkıcağını hiç sanmıyorum.

Hiç bişi olmaz vag comla açılan amerikan parktan. Hadi modül çift duylu ampul vs. girse işin içine , kesme biçme anlıcamda. Vag comla garantiden çıkıcağını hiç sanmıyorum.

Arkadaş Makyajlıda yokki vag com çift duylu ampul gerekiyor açtırmak için.. Öle olmaz dersende modül yaptırmak lazım.. Öle direk olmuyoki oiş makyajlı kasada:confused:

Ben Çözemedim Bu işi..

Arkadaş Makyajlıda yokki vag com çift duylu ampul gerekiyor açtırmak için.. Öle olmaz dersende modül yaptırmak lazım.. Öle direk olmuyoki oiş makyajlı kasada:confused:

Ben Çözemedim Bu işi..

Abi bi yol gösterinde bizde amerikan olalım :D Valla çok uzağım bu konuya nasıl yapılır ne yapılır hiç bilmiyorum bilen bi destek çıksa bize :)

Abi bi yol gösterinde bizde amerikan olalım :D Valla çok uzağım bu konuya nasıl yapılır ne yapılır hiç bilmiyorum bilen bi destek çıksa bize :)

Muhammet Benim Bildigim Makyajlı Kasada Açsan bile olmuyor çünkü çift duylu ampul gerekiyor, Onun yerine millet modül taktırıyor ama Makyajsız kasada direk Vag-Com.. Hatta Işık Şiddetine kadar ayarlayabiliyosun.. Benim Bildigim budur Varsa Yanlışım Arkadaşlar Düzeltsin Bende Bilgilenmiş Olayım Bende yaptırıcam Çünkü..

Muhammet Benim Bildigim Makyajlı Kasada Açsan bile olmuyor çünkü çift duylu ampul gerekiyor, Onun yerine millet modül taktırıyor ama Makyajsız kasada direk Vag-Com.. Hatta Işık Şiddetine kadar ayarlayabiliyosun.. Benim Bildigim budur Varsa Yanlışım Arkadaşlar Düzeltsin Bende Bilgilenmiş Olayım Bende yaptırıcam Çünkü..

Sinyal felan için çift duyulu ampülü bende duydum ama dediğin gibi tam emin değilim bildiklerimden. Bilen biri fikir verirse son olarak onuda yapıp artık arabaya para harcama işine uzuuuun bi süre ara vermeyi düşünüyorum :)

Sinyal felan için çift duyulu ampülü bende duydum ama dediğin gibi tam emin değilim bildiklerimden. Bilen biri fikir verirse son olarak onuda yapıp artık arabaya para harcama işine uzuuuun bi süre ara vermeyi düşünüyorum :)
sorunun cevabını servis net bir şekilde verir arkadaşlar neden servise sormuyorsunuz ?

sorunun cevabını servis net bir şekilde verir arkadaşlar neden servise sormuyorsunuz ?

Servisin Cevabını Aynen İletiyorum...

Servis: "Buyrun Baglayalım Bilgisayara Bakalım, varmı yokmu ozaman anlayabiliriz Sadece"

Ben: Peki Ücret?

Servis: "50 tl"

Ben: Yoksa o Özellik..

Servis: "Bizim için Fark etmez Bilgisayar Bagladıkmı Ücret Talep Edilir.. "

Ben: :mad:

2012 lerde bişe değişti mi bilmiyorum ama makyajlılarda vagcomdan açılamıyor eminim

Arkadaş Makyajlıda yokki vag com çift duylu ampul gerekiyor açtırmak için.. Öle olmaz dersende modül yaptırmak lazım.. Öle direk olmuyoki oiş makyajlı kasada

:confused:

Ben Çözemedim Bu işi..
Makyajlı makyajsız farkını düşünmemiştim ben. o halde modül şart size. yada çift duylu ampül alıp parklardan çift duylu ampüle kablo çekmek gerek. arıza ışığı vs. bişe yakmaz ama garantide sıkıntı çıkabilir. Sonuçta kablo kesilip ek yapılıcak.

Geri
Üst Alt