Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VAG-Comla Açılan Herşey...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
VAG-Comla Açılan Herşey...2012 sonu gelen araçlarda Çalışmıyormuş..:confused:

Oem-vagdan geçen hafta gelen Pedal setimin bir kısmını kendim bir kısmını da Ali @cuprali abi nin cuprayı alırken aaraya sıkıştırmıştım Sol ayak dayama kalmıştı..

Hem onun montajını yaptırırım hemde bizde açık olmayan bazı özellikleri bilgisayardan açtırırım diye servise uğradım bu gün..

Evet sol Ayak dayamayı çok güzel monte ettiler bende başında durdum ısrarla çıkartmak istemelerine rağmen:D

Fakat Şöyle bi sıkıntı var daha önce 2009 Makyajlı aracımda bile açık olan welcome modu bir türlü açtıramadım bırakın Bi-Xenonların Showroom Effectini.. Coming Home Özelliğinide adam bana diyorki çok istersen sellektör yap ben bunu açamam niye dedim bilgisayar açmıyor diyo... Çıldıracaktım arkadaşlar biri şuna açıklık getirsin bu araçların 2012 son yarısı türkiyeye gelenlerinde bu özellikler açılmıyormu.. Servismi Açmıyor? Yoksa Bu özellik bizim araçlarda yokmu?

İlk defa böyle birşey duyuyorum, 2012'nin başındakiyle sonunda üretilen aracın arasında bir fark olacağını zannetmiyorum ki benimle aynı dönemde satın alınmış bir CC nin herşeyini değiştirebildiklerini duymuştum (aracım henüz 1 aylık) servis herhangi başka bir yeni araçta bunu denemiş mi peki?

İlk defa böyle birşey duyuyorum, 2012'nin başındakiyle sonunda üretilen aracın arasında bir fark olacağını zannetmiyorum ki benimle aynı dönemde satın alınmış bir CC nin herşeyini değiştirebildiklerini duymuştum (aracım henüz 1 aylık) servis herhangi başka bir yeni araçta bunu denemiş mi peki?

Benim araçla denedi birde @ Absolut Barışa da Aynısını demişler..

Benim araçla denedi birde @ Absolut Barışa da Aynısını demişler..

anladım denedikleri yazılımın versiyonuna bakma imkanınız oldu mu? Şayet 11.11.3'te bu durum olduysa bende kablo sipariş edecektim hatta toplu alım yapalım diye konu açmıştım, olmazsa konuyu kapatmalarını söyleyeyim yönetime..

Geri
Üst Alt