Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

VAG-Comla Açılan Herşey...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında Çöllü tarafından paylaşıldı.

1. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    VAG-Comla Açılan Herşey...2012 sonu gelen araçlarda Çalışmıyormuş..:confused:

Oem-vagdan geçen hafta gelen Pedal setimin bir kısmını kendim bir kısmını da Ali @cuprali abi nin cuprayı alırken aaraya sıkıştırmıştım Sol ayak dayama kalmıştı..

Hem onun montajını yaptırırım hemde bizde açık olmayan bazı özellikleri bilgisayardan açtırırım diye servise uğradım bu gün..

Evet sol Ayak dayamayı çok güzel monte ettiler bende başında durdum ısrarla çıkartmak istemelerine rağmen:D

Fakat Şöyle bi sıkıntı var daha önce 2009 Makyajlı aracımda bile açık olan welcome modu bir türlü açtıramadım bırakın Bi-Xenonların Showroom Effectini.. Coming Home Özelliğinide adam bana diyorki çok istersen sellektör yap ben bunu açamam niye dedim bilgisayar açmıyor diyo... Çıldıracaktım arkadaşlar biri şuna açıklık getirsin bu araçların 2012 son yarısı türkiyeye gelenlerinde bu özellikler açılmıyormu.. Servismi Açmıyor? Yoksa Bu özellik bizim araçlarda yokmu?

2. tanilak

tanilak SCW Üyesi

231
    75
    28
    İlk defa böyle birşey duyuyorum, 2012'nin başındakiyle sonunda üretilen aracın arasında bir fark olacağını zannetmiyorum ki benimle aynı dönemde satın alınmış bir CC nin herşeyini değiştirebildiklerini duymuştum (aracım henüz 1 aylık) servis herhangi başka bir yeni araçta bunu denemiş mi peki?

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Benim araçla denedi birde @ Absolut Barışa da Aynısını demişler..

4. tanilak

tanilak SCW Üyesi

231
    75
    28
    anladım denedikleri yazılımın versiyonuna bakma imkanınız oldu mu? Şayet 11.11.3'te bu durum olduysa bende kablo sipariş edecektim hatta toplu alım yapalım diye konu açmıştım, olmazsa konuyu kapatmalarını söyleyeyim yönetime..

5. tanilak

tanilak SCW Üyesi

231
    75
    28
    güncel :)

6. Selçuk Sağlam

Selçuk Sağlam SCW Üyesi

164
    46
    28
    Benimkide 2012 sonu bizde actiramiyacagiz anlasilan ne saçma birsey oldu bu is

Sayfayı Paylaş