Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VAG-COM (VCDS) Kablosu Sürüm 11.11.3

Bunu İzlemiştim Alper.. Leaving, Coming.. neysede American Park Sinyali Ögrenmem Lazım Bununla Yapabiliyomuyum Yoksa Modül mü gerekli bu hafta yaptırmayı düşünüyorum zira.. Yada Bu Kabloyu almayı..

Abi baktim amerikan yapiliyor cok basit coming i calistiramadim ama şöyle oldu kısalardan park a geçerken gecikme koydum (istemeden) birde şu var kontağı açınca kısalar otomatik yanıyor sensörsüz araçlarda isteyen olursa..

buda resmi (1.6 8v 2007 model referance)

2012-10-19-048.jpg

Ekli dosyalar

• 2012-10-19-048.jpg
    2012-10-19-048.jpg
    77.5 KB · Görüntüleme: 41
Abi baktim amerikan yapiliyor cok basit coming i calistiramadim ama şöyle oldu kısalardan park a geçerken gecikme koydum (istemeden) birde şu var kontağı açınca kısalar otomatik yanıyor sensörsüz araçlarda isteyen olursa..

buda resmi (1.6 8v 2007 model referance)

Ekli dosyayı görüntüle 7940

Benim ARaç Makyajlı ama Mertcim ben makyajlıda direk açılmadıgını duymuştum sanki makyajsızda açılabildigini biliyodum ama makyajlı için nedir acaba bu konuda bilgin varmı?

Benim ARaç Makyajlı ama Mertcim ben makyajlıda direk açılmadıgını duymuştum sanki makyajsızda açılabildigini biliyodum ama makyajlı için nedir acaba bu konuda bilgin varmı?

pek farkı olduğunu düşünmemiştim açıkcası :( elime geçmediği sürece birşey söyliyemicem ama olması lazım bence

arkadaşlar ihtiyaçtan dolayı elimde yedek bulunan 2 adet kabloyu daha satıyorum hiç kullanılmamıştır

Geri
Üst Alt