Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VAG-COM (VCDS) Kablosu Sürüm 11.11.3

Beyler(Özellikle İbizacılar)

yeni kasa ibizalarda yol bilgisayarı olmayan araçlarda,yol bilgisayarı açımı çözülmüştür.Ayrıca korna ile kapı kilitleme ve açma durumuda çözülmüştür.Bu konularda yardımcı olurum ama tabi ilk önce Alper'den kablo almanız lazım :D

aynen sanada dediğim gibi eski versiyon kablolarla olmuyor geçmiş olsun tekrar kablona :( yeni kabloyla 2 dakikalık iş

ben yaptıklarımı hatırlamıyorumda yazıyım hatırladıklarımı

kontağı açınca parklar yanıyor (ledleri bi daha bi daha açmama gerek yok hep açık)
arabayı kitlediğimde korna çalıyor ( araba kapısını bi daha bi daha kontrol etmeye gerek kalmıyo)
sisler yanıkken selektör yaptığında sisler sönüp selektör yapıyor bi nevi flashör (bunu sadece artistlik olsun diye açtım sisleri yakmıyorum )
emniyet kemeri sesini kapattım

Beyler(Özellikle İbizacılar)

yeni kasa ibizalarda yol bilgisayarı olmayan araçlarda,yol bilgisayarı açımı çözülmüştür.Ayrıca korna ile kapı kilitleme ve açma durumuda çözülmüştür.Bu konularda yardımcı olurum ama tabi ilk önce Alper'den kablo almanız lazım :D

kardeşim direksiyon sertlik ayarını çözdüm

3 ayar var
ilki senin araban için olan -normal
ikincisi benim arabam için olan -sport
3. sü ise cupra/boca için -cupra

abi coming home için auto anahtar lazım onun içinde ışık sensörü lazım eğer ışık sensörün varsa açılabilir.

amerikan park için araban makyajsızdı değilmi? bir bakayım açılıp açılmadığına arkadaşınkine baktığımda %li biyer gördüm ama denemedimde passatta yapıldığını biliyorum leonun beyninde varmı dediğim gibi bakıcam

abi coming home için auto anahtar lazım onun içinde ışık sensörü lazım eğer ışık sensörün varsa açılabilir.

amerikan park için araban makyajsızdı değilmi? bir bakayım açılıp açılmadığına arkadaşınkine baktığımda %li biyer gördüm ama denemedimde passatta yapıldığını biliyorum leonun beyninde varmı dediğim gibi bakıcam

Leaving Home için gerekmiyor sanırım Sensör bide araba makyajlı benim.. Aslında Soruyu Şöyle Sormam Lazımdı Neler Yapabilirim "Welcome" Haricinde?

Leaving Home için gerekmiyor sanırım Sensör bide araba makyajlı benim.. Aslında Soruyu Şöyle Sormam Lazımdı Neler Yapabilirim "Welcome" Haricinde?

vallahi abi leaving içinde gerekiyor sensör neler yapabilirsinin sınırı yok eğer programı biliyorsan ama her aracın beyni farklı o yüzden sabit birşey söylemek zor rehber bulursam makyajlı kasa için gönderirim sana

ama çoğu yerde program sana rehberlik ediyor eğer şunu seçersen arabanda şunlar olur diyor bu versiyonun farkıda bu zaten 11.11.3 te herşeyin ne işe yaradığı yazıyor

GUIDE: The Mk2 Leon VAG-COM Guide - SEAT Cupra.net - SEAT Forum

burda örnekleri var

birde şu var eğer coming leaving home u sensörsüz yapmak istersen ışıklarını açık bırak coming home u etkinleştir olur diyenelrde var ama her arabada olmayabilirmiş

Bunu İzlemiştim Alper.. Leaving, Coming.. neysede American Park Sinyali Ögrenmem Lazım Bununla Yapabiliyomuyum Yoksa Modül mü gerekli bu hafta yaptırmayı düşünüyorum zira.. Yada Bu Kabloyu almayı..

Bunu İzlemiştim Alper.. Leaving, Coming.. neysede American Park Sinyali Ögrenmem Lazım Bununla Yapabiliyomuyum Yoksa Modül mü gerekli bu hafta yaptırmayı düşünüyorum zira.. Yada Bu Kabloyu almayı..

arabam leon olsa birşey söyleyebilirim ama değil... oyüzden birşey söyliyemiyorun

Geri
Üst Alt