Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag-Com Kablosu?

İnternette yurtdışı sitelerinde ucuzdur ama 1 aya gelir ben yurtiçinden bir siteden aldım 120 tl ye. Kabloyla beraber 2 cd gelir. Küçük olanı üretici firmadan satıcıya gönderilen cd dir. Bi de satan firmanın yaptığı cd var. Ben firmanın yaptığı cd den, internet kapalı iken programı kurdum daha sora kabloyu usb den takarak pc ye tanıttım. Kabloyu netten güncellemedikten sonra sıkıntı olmadan aracın istediğini yapabilirsin. İnternet mutlaka kapalı çalış. Fason kablo ama işe yarıyor. :) Güncelleme yaparsan kablon kullanılamaz hale gelir.

vag-com rosstech in sahip olduğu vcds dir. vag tacho ise başka bir üreticinin kullanan görmedim ama bu bahsettiğiniz vagcom kablosu değil

tarık sen kabloyu ne yapacaksın

Eski surume benziyor, bu is yapmaz gibi. Aynen ross teche ait olandan alman daha iyi olacaktir.

Geri
Üst Alt