Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag Com kablosu Hakkında yardım..

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba arkadaşlar kuzenim Vagcom işine merak sardı kendini yetiştirme anlamında.. Sizlerde şu konu Hakkında yardım istiyorum.. Vagcom için hangi kabloyu almalıyız. Max limitimiz 200-250₺ arasında. Orijinal ve güncelleme yapılabilen olsun istiyoruz. Bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.. Şimdiden teşekkür ediyorum keyifli forumlar

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

@ardaoztekin bu konuda kendısı başarılı :) arda yardımcı olur inşallah size

kardeşim allah razı olsun :)
[doublepost=1453724820,1453724506][/doublepost]
Merhaba arkadaşlar kuzenim Vagcom işine merak sardı kendini yetiştirme anlamında.. Sizlerde şu konu Hakkında yardım istiyorum.. Vagcom için hangi kabloyu almalıyız. Max limitimiz 200-250₺ arasında. Orijinal ve güncelleme yapılabilen olsun istiyoruz. Bu konuda yardımlarınızı bekliyoruz.. Şimdiden teşekkür ediyorum keyifli forumlar

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

öncelikle kuzenin çok güzel bir işe el atmış kardeşim.. Benim de böyle böyle başladı bu işlere hevesim ama biraz sıkıntılı bir iş baştan söyleyeyim.

Kablo için bir bilgim yok bana da almanyadan bir abi hediye etmişti kabloyu galiba yanılmıyorsam 75€ olması gerekiyordu... Daha sonra bu işi bana biraz olsun öğretti ve kendimi de bu işte geliştirmeme olanak sağladı. Öncelikle tekniksel ingilizcemizin biraz olsun olması ve yapılacak işlemler için bir döküman hazırlamanız gerekiyor.. Kuzeniniz tam olarak ne yapmak istiyor ?

Berat kardeşimiz bu işte gayet profesyonel.
bizim avrupa grubundan, size yardımcı olacaktır SCW'den olduğunuzu söylerseniz..

0534 740 40 15

kardeşim allah razı olsun :)
[doublepost=1453724820,1453724506][/doublepost]

öncelikle kuzenin çok güzel bir işe el atmış kardeşim.. Benim de böyle böyle başladı bu işlere hevesim ama biraz sıkıntılı bir iş baştan söyleyeyim.

Kablo için bir bilgim yok bana da almanyadan bir abi hediye etmişti kabloyu galiba yanılmıyorsam 75€ olması gerekiyordu... Daha sonra bu işi bana biraz olsun öğretti ve kendimi de bu işte geliştirmeme olanak sağladı. Öncelikle tekniksel ingilizcemizin biraz olsun olması ve yapılacak işlemler için bir döküman hazırlamanız gerekiyor.. Kuzeniniz tam olarak ne yapmak istiyor ?
Kardeşim amacı bu gizli özellikleri falan aktif etme açma kapama gibi işleri yapacak uzun zamandır araştırıyor bilgisayar bölümü mezunu ve meraklı bu işlere.. İlk öncelik gizli özellikleri açıp kapama:)

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Metin abim Can'ın sağolsun:)

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️
kablo cokta hangisi iyi hangisi kötü bilemicem tecrübem hiç olmadı.bunların pro kablolarıda var pahalı ucuzu da var hangisi randımanlı bilemicem.
vag ın cd si programı türkce versiyon secmelisiniz ki anlayarak yapabilesiniz.benım arabada pek gizli özellikler olmadığından kafa yormadım :D eğer bu işi yapacaksanız pro kablo seçin cdsi de türkce olsun.şu marka diyemiyorum internetde secenekler çoktur illaki biri olur :)

Geri
Üst Alt