Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

vag.com kablosu adres 46

eraydem

Kayıtlı Üye
Merhabalar... elimdeki klon vag kablosuyla leon fr aracimın adres 46 konfor unitesine giremiyorum. Bunun nedeni kablomu yoksa bizim araclarda bu bölüme giriş yetkimiz yok mu?

Merhabalar... elimdeki klon vag kablosuyla leon fr aracimın adres 46 konfor unitesine giremiyorum. Bunun nedeni kablomu yoksa bizim araclarda bu bölüme giriş yetkimiz yok mu?

Kablo ile alakası yok. Makyajlı kasa Leonlarda Konfor ünitesine giriş yapamazsınız.
Yanlış hatırlamıyorsam makyajsız kasalarda giriş yapılabiliyordu. Passat ve Altealarda girilebiliyor. Konfor ünitesi altında yapabileceğiniz ayarları central electric ve Instrumen Clusterdan yapıyorsunuz.

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Alarm sesini bir türlü orjinal haline getiremedim. Alarm devreye girdiginde ve kapilari acip kaparken hep korna çalıyor. Bu sorunu nasil düzeltebilirim?

Geri
Üst Alt