Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

VAG-COM Kablo

EmreKLKSZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
VAG-COM Kablo&CD'si ( en güncel versiyon olarak ) arıyorum arkadaşlar. Açık olmayan sadece bir iki özelliğim var diğerleri fabrika çıkışlı açık olduğu için, geriye kalan kapalı özellikler içimde ukde kalıyor.. Haliyle onlarında açık olmasını istiyorum.. Sahibinden.com'da 37 liraya var fakat yabancıdan olsun istemiyorum aileden birisinde SIFIR olarak varsa temin etmek istiyorum o kişiden..

37 Lira'ya olan kablonun linki.

VAG-COM Kablo VW Audi Seat Skoda için USB OBD-2 KKL 409.1 - Araç Arıza Tespit ve Elektronik Test, Ölçüm Cihazları sahibinden.com'da - 99520612

KKL ne ilk defa duyuyorum.. Ana program Ross-Tech VCDS'dir. KKL'nin ne olduğunu bilmiyorum. Ama alacak olursanız vag-com kablosu, Ross-tech yazılımlı olanı almanızı tavsiye ederim.. Son sürüm VCDS Release 11.11

Sanırım biraz daha araştırmam gerekecek. Yine de fikir ve önerileriniz için teşekkürlerimi sunuyorum....

Ürünü aldığınızda bilgisayara bağlarken internet bağlantınızı kapatın.. Araca bağlarken kesinlikle açık olmasın, kablo orjinal değil klon olduğu için kilitlenir. Tabi onu açmanın yolu var ama zahmetli.. Hiç açılmayanlarda oluyor, :)
ben gibi

hüzeyir arkadaşım,

geçen gün senin konuyu gördüm vag kablo ile ilgili.Bende sipariş verdim geliyor kablo ama ibizanın sıcaklık göstergesini kalan menzil'e dönüştürmeyi bulamadım hiç bi yerde.Program üzerinden nerden yapılıyo hatırlıyomusun?

409.1 versiyonu aracınızda çalışmaz. Fiyatı bu nedenle ucuz. En düşük 10.6 versiyonunu almanız gerekiyor. İsterseniz getirtebilirm ama yaklaşık 3 haftayı buluyor.

409.1 versiyonu aracınızda çalışmaz. Fiyatı bu nedenle ucuz. En düşük 10.6 versiyonunu almanız gerekiyor. İsterseniz getirtebilirm ama yaklaşık 3 haftayı buluyor.
İlker akşam vagcomla amerikan parkları %40a düşürelim ışıl ışıl duruyo %60la çok abartı

Geri
Üst Alt