Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vag-Com Kablo İhtiyacı olanlar BAKSIN lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ne zaman başlıyoruz abi :) (iyice heyecan yaptım yalnız :D)

tebrikler..umarım arzu edlien paylaşımı getirrir..böyle dememin sebebi..bir yerlerde takılıp 2 gün 10 gün olursa iş sarpa sarar..herkesin..çok duyarlı olması gereken bir konu..eline geçtiği gün bu işi hemen yapmalılar..bedne cuma günü yaptırdım 20 tl verdim

Leon kisminda sabit konu var ona goz atarsan oradaki ozellikleri acmaya ve arabanin yazilimina mudahale edebiliyoruz belli basli.

Vallaha süper fikr levent abi , büyüksün :) , ben seve seve denemeye hazırım ,, Ne zaman başlıyoruz :)

Kullanımı nasıl diye bi soru sorsam saçma mı olur

Emre diger konuda belirtiyor resimli hemde :) leon bolumune bak istersen

hep leon kullanıcıları bahsetmiş ama bizim ibizalara da uyuyor di mi bu kablo?
acaba bizdeki kodlar farklı mıdır?

ben sipariş verdim bizde ibizada war leonda denicem
ama aldığım internet sitesinde sanki görmüştüm uyuyor diye
zaten aynı araç gidipte başka bir parça yaptırmazlar maliyet sonuçta

ben sipariş verdim bizde ibizada war leonda denicem
ama aldığım internet sitesinde sanki görmüştüm uyuyor diye
zaten aynı araç gidipte başka bir parça yaptırmazlar maliyet sonuçta

bana da öyle geliyor, ya tek istediğim şu geri viteste sağ aynanın aşağı yatması, jantlar dışarı çıkık olduğundan çizmemek için sürekli ayna ayarımı bozuyorum..
bi de yağmur sensörüne cam ve sunroofların entegre edilmesi çok ince bir düşünce geldi, inşallah olursa:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt